Jízdní řád TELH 2023/2024! Start doma s Vary 15. 9.

Začátek doma 15. září proti Karlovým Varům a konec 3. 3. na ostravském ledě s Hradcem Králové. Vítkovice znají svůj program pro základní část Tipsport Extraligy sezony 2023/2024. Změny nicméně zůstávají vyhrazeny, může dojít úpravě časů či termínů některých jednotlivých zápasů v návaznosti na případné vysílání v televizi či jiné bezodkladné důvody.

Dvaapadesát kol zábavy, ale také soupeření, emocí a nervů. Základní části Tipsport Extraligy ledního hokeje 2023/2024 startuje 15. září. Vítkovice začínají na domácím ledě a jejich prvním soupeřem budou Karlovy Vary, které pro nadcházející soutěžní ročník celkem výrazně posilovaly. Už ve 4. kole dojde ke konfrontaci s úřadujícím mistrem HC Oceláři, v neděli 24. září, ovšem v tomto případě v Třinci. První domácí derby čeká Ostravany až 3. listopadu. Druhý domácí zápas se Slezany bude OSTRAVAR ARÉNA hostit 4. února.

Ostře sledované budou samozřejmě zápasy s týmy jako jsou Pardubice či Sparta Praha. Dynamo poprvé do Ostravy zavítá už 27. září, podruhé měli Pardubičtí do Ostravy dorazit 28. prosince, jenže toto utkání bude muset být přeloženo z důvodu účasti Dynama na Spengler Cupu v Davosu, takže druhé střetnutí mezi Východočechy a Ostravany se v paláci odehraje už 5. listopadu.

Semifinále 2023 zapsalo na tabulku rivalů modro-bílého celku nového soupeře. Královehradecký Mountfield bude jistě v nové sezoně větším lákadlem, než byl doposud. V Ostravě se oba soupeři střetnou 8. prosince a pak na samotný závěr základní části, v posledním kole 3. března.

Brněnská Kometa bude v Ostravě lákat 1. prosince a 27. února.

Vánoce na venkovních kluzištích

Program OSTRAVAR ARÉNY v kombinaci s účastí Pardubic na Spengler Cupu bohužel připraví vítkovické fanoušky o domácí zápasy ve vánočním období. Předvánoční duel s Kladnem se bude hrát 22. prosince na ledě soupeře. V atraktivním mezivánočním období odehrají Ostravané jen dva namísto tří zápasů, 26. prosince v Třinci a 30. prosince v Budějovicích. Po Novém roce ale čeká ostravské fanoušky zajímavá podívaná, 5. ledna dorazí do paláce Olomouc, 7. ledna pražská Sparta (ta se ve Vítkovicích představí poprvé 24. listopadu).

Časy domácích začátků se nemění

Vítkovice nemění časy začátků domácích zápasů. Nadále se bude hrát v pracovní den od 17:30 hodin, o víkendu a ve svátek od 16 hodin. Výjimkou samozřejmě mohou být televizní utkání či jiné důvody (například kolize s fotbalovými zápasy nebo jiné programové změny). Vítkovický klub samozřejmě bude včas o změnách časů či případných přesunech termínů informovat prostřednictvím webových stránek a kanálů na sociálních sítích.

Kalendář do vašeho mobilu i počítače

Fanoušci mohou mít rozpis všech zápasů A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA pohodlně ve svém chytrém mobilu či na počítači nebo tabletu. K tomu stačí mít stažený kalendář. Ti, kdo si nainstalovali kalendář v minulé sezoně, budou mít automaticky aktualizovány termíny i pro ročník 2023/2024 bez nutnosti znovu stahovat nový kalendář. Noví uživatelé si mohou kalendář stáhnout zde.

Tipsport Extraliga 2023/2024

A tým