Banner Promo

Realizační tým Tipsport ELH

Datum publikování:

Trenéři

 

 
 

PAVEL TRNKA

HLAVNÍ TRENÉR

Narozen: 27. července 1976 v Plzni
Post – hráč: obránce
Hráč – odchovanec: Škoda Plzeň
Hráčská působiště: Plzeň (do 1995, 2004 – 2006, 2006/2007), Kladno (1994/1995), Baltimore (AHL, 1995 – 1997), Cincinnaty (AHL, 1997/1998), Mighty Ducks of Anaheim (NHL, 1997 – 2003), Florida Panthers (NHL, 2002 – 2004), Leksand (Švéd., 2005/2006), Malmö (Švéd., 2006/2007), Vítkovice (2007 – 2012)
Trenérská působiště: Vítkovice (mladší dorost 2012 – 2015, juniorka 2015/2016, A-mužstvo od 1. 5. 2016 – 6. 12. 2020). ČR „20“ (2012 – 2015, od 2020). HC VÍTKOVICE RIDERA (juniorka, 2020 – 2023). HC VÍTKOVICE RIDERA (A-mužstvo, od 9. 10. 2023)
Bronzový medailista Extraligy juniorů 2015
Účast na MS „20“ 2022, 2020 2014, 2013

(od 9. 10. 2023 asistent trenéra, od 23. 10. hlavní trenér)

 

 

JIŘÍ VEBER

ASISTENT TRENÉRA

Narozen: 29. listopadu 1968 v Praze
Post – hráč: obránce
Hráč – odchovanec: Poldi Kladno
Hráčská působiště: Kladno (do 1994), Tappara Tampere (FIN, 1994/1995), Ässät Pori (FIN, 1994/1995), Vsetín (1995 – 2000), Espoo Blues (FIN, 1999/2000), Schwenningen (GER, 2000/2001), Plzeň (2001/2002), Perm (RUS, 2002/2003), Litvínov (2003/2004), Beroun (2003 – 2005)
Trenérská působiště: Jindřichův Hradec (mládež 2005 – 2006, A-tým 2006/2007), Slavia Praha (mládež 2007 – 2011), Piráti Chomutov (A-tým 2013/2014), Anyang Halla (KOR, A-tým 2014 – 2016), Sparta Praha (A-tým 2016/2017), Slavia Praha (mládež 2016 – 2020, A-tým 2020 – 2023). HC VÍTKOVICE RIDERA (od 25. 10. 2023)
Mistr světa 1996
Bronzový medailista MS 1997 a 1998
Mistr Česka 1996, 1997, 1998, 1999
Bronzový medailista Finska 1995
Bronzový medailista Česka 1994
Mistr ČR dorostu 2009 (trenér)
Mistr Koreje 2016 (trenér)
Vicemistr Koreje 2015
Trenér ČR „17“ 2010/2011 a 2012/2013
Trenér ČR „18“ 2011/2012

(od 25. 10. asistent trenéra)

 

ROMAN ŠIMÍČEK

ASISTENT TRENÉRA
(SPORTOVNÍ ŘEDITEL)

Narozen: 4. listopadu 1971 v Ostravě
Post – hráč: útočník
Odchovanec – hráč: Vítkovice
Hráčská působiště: Vítkovice, HPK Hameenlinna, Pittsburgh Penguins, Minnesota Wild, Houston Aeros, IFK Helsinki, Sparta Praha, Vítkovice, Dukla Trenčín, GKS Tychy
Mistr světa 1999
Bronzový medailista MS 1997
Vicemistr Federální hokejové ligy 1993
Vicemistr Česka 1997
Bronzový medailista Česka 1998, 2003 a 2004
Trenérská působiště:
GKS Tychy, Vítkovice (2013 – 2015), Košice, Orli Znojmo, Košice, Skalica, Třinec, HC VÍTKOVICE RIDERA (od 2020)
Trenér mistrů Slovenska 2015

(od 9. 10. 2023)

 

 

MARTIN FALTER

Trenér brankářů

Narozen: 27. listopadu 1983 v Ostravě
Hráč – odchovanec: Vítkovice
Hráčská působiště: Vítkovice, Opava, Ytong Brno, Havířov, Košice, Liptovský Mikuláš, Skalica, Nižnyj Novgorod, Kladno, Beroun, Sparta Praha, Písek, Ústí n. Labem, Kometa Brno, Olomouc.
Vicemistr extraligy 2002 a 2014
Bronzový medailista extraligy 2015
Trenérská kariéra: Vítkovice (trenérem od 2018 – 2020), Olomouc (2020 – 2022), HC VÍTKOVICE RIDERA (od 2022)
 

 

TOMÁŠ BYSTROŇ

Kondiční trenér

Narozen:
Hráč – odchovanec:
Hráčská působiště:
Trenérská kariéra: Vítkovice (od 2021)
Největší dosavadní úspěchy:

 

 

 

DENIS HAVEL

 

Videotrenér a vedoucí mužstva

Narozen: 25. října 1988 v Třinci
Hráčská působiště: Třinec (mládež)
Trenérská kariéra: Třinec (2014 – 2017), Pardubice (2017 – 2020). Česká reprezentace (2014 – 2020, od 2022)
Bronzový medailista MS 2022

 

 

 

Miloš Holaň – hlavní trenér do 23. 10. 2023
Radek Philipp – asistent trenéra do 9. 10. 2023

 

 

REALIZAČNÍ TÝM

 

Bc. FILIP NĚMEC

Fyzioterapeut

Narozen: 6. srpna 1986
Ve Vítkovicích od roku 2010

 

 

 

MARTIN CIRKL

Kustod

Narozen: 1. července 1972
Ve Vítkovicích od roku 2021

 

 

 

JAN PUŠKÁR

Masér

Narozen: 24. dubna 1993
Ve Vítkovicích od roku 2019

 

 

 

 

MUDr. DANIEL GAVLÍČEK

Klubový lékař

Narozen 1. května 1973

 

MUDr. DAVID ČMELÍK

Klubový lékař

Narozen 9. června 1983

 

MUDr. TOMÁŠ KUČA

Klubový lékař

Narozen 4. července 1995

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024
ČPP Aréna, Hradec Králové

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Tipsport Extraliga
OSTRAVAR ARÉNA

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761