Oslavte narozeniny vašeho blízkého na utkání

Narozeninová přání na domácích zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA

Pokud byste rádi potěšili své blízké narozeninovým přáním na domácích zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA, nabízíme Vám dvě možnosti, jak popřát:

• Narozeninové přání od maskota Rytíře Vítka za 1000 Kč

Oslavence si najde v hledišti během zápasu náš maskot Rytíř Vítek, který mu poblahopřeje a předá drobný dárek z fanshopu. Tento akt bude snímán kamerou a oslavenec se objeví na kostce, kde bude uvedeno jeho jméno a věk, současně přitom ohlásí narozeninové přání moderátor.

• Narozeninové přání od maskota Rytíře Vítka s videopřáním od hráče za 2000 Kč

Platí výše uvedené + navíc popřeje oslavenci vybraný hráč prostřednictvím natočeného vzkazu, který se objeví na kostce.

Objednávka

Při každém extraligovém utkání je možné realizovat jedno až dvě narozeninová přání (dle produkčního programu zápasu). Proto s rezervací pro vaše oslavence neváhejte. Objednávejte na e-mailu petra.duchkova@hc-vitkovice.cz nejpozději 5 dnů před vybraným zápasem.

Do objednávky prosím uveďte:
1. Datum zápasu, kdy chcete realizovat narozeninové přání
2. V případě požadavku na video přání od hráče uvést jméno hráče, který má natočit přání
3. Jméno a věk oslavence
4. Telefonní kontakt na Vás