Stáhněte si kalendář zápasů do mobilu

Pro naše fanoušky jsme připravili automaticky aktualizovaný kalendář zápasů A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA.

•  pro každý chytrý mobil, tablet, počítač
  •  kalendář se aktualizuje automaticky (časy/datum/místo) a je totožný s kalendářem na našich stránkách. Pro automatickou aktualizaci je nutné, aby vaše zaříze mělo přístup na internet.
  • kalendář obsahuje rovněž místo utkání – jednoduše lze otevřít v mobilní navigaci (Google maps, atd.)
  • automaticky se také do něj přidávají případné další zápasy – Play off
  • u již odehraných utkání se zobrazuje výsledek utkání

Kalendář si jednoduše přidejte kliknutím na jeden z následujícíh odkazů. Dále pak postupujte dle pokynů na vašem zařízení:

Apple (iPhone, iPad, MacOS)

Outlook

Google/Android

V kalendáři si v případě potřeby upravte pravidelnost aktualizace a barvu událostí.

Pokud máte s přidáním kalendáře potíže, zkuste prosím nápovědu:

Windows – Outlook (Viz. Odběr kalendáře)

Apple – iOS – MacOS – (iPhone/iPad/Mac)

Google – Android (Viz. Přidání pomocí odkazu)

13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719