Vstupenky

HC VÍTKOVICE RIDERA
v základní části
TELH 2021/2022

Na základě nouzového stavu, vyhlášeného vládou ČR 26. 11. 2021 je kapacita 1 000 diváků, proto se vstupenky neprodávají. Na utkání mají vstup umožněn pouze majitelé zakoupených permic (modrá). Více ZDE

Dospělý

• 199 Kč

(platí pro zápasy s Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav, Mountfield HK, HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín, HC Motor České Budějovice)

• 299 Kč

(platí pro zápasy s HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno, HC Olomouc, Rytíři Kladno

Děti

• 49 Kč

(platí pro děti do 15 let včetně)

• děti do 120 cm výšky vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma (bez nároku na místo)

ZTP/P

• 50% sleva

Vozíčkář

• vstup zdarma + 1 osoba doprovod (také zdarma)

(omezená kapacita – dle kapacity plošiny pro vozíčkáře)

Pozn.: Žádné další slevy se neuplatňují

Kapacita

• při dodržení platných podmínek – prokázání bezinfekčnosti – je možné využít až 100% kapacity Arény – 9 833 diváků

Prodej

Vstup do arény a kontrola

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

• na úrovni brány prostranství před pokladnami (plot) bude probíhat kontrola bezinfekčnosti COVID-19
  • fanoušci bez prokázání bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

Kontrola vstupenek

• klasicky u turniketů při vstupu do arény

Podmínky účasti diváků na domácích utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

• osoby starší 18 let mají vstup na akci povolen pouze pokud prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo jsou tzv. ve fázi zahájeného očkování a prokáží se u vstupu negativním výsledkem PCR testu.

• osoby ve věku 13 – 18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) se mohou prokázat u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který nesmí být starší než 72 hodin)

• dokladem o tzv. „bezinfekčnosti“ se nemusejí prokazovat osoby mladší 12 let

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách OSTRAVAR ARÉNY platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozsazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Při dodržení všech aktuálně platných opatření lze využít 100% kapacity OSTRAVAR ARÉNY – 9 833 diváků. Každý návštěvník starší 12 let musí prokázat bezinfekčnost bez výhrady. Návštěvník bez prokázání bezinfekčnosti nebude vpuštěn na stadion.

* změna vyhrazena v návaznosti na případnou úpravu vládních nařízení

KLUB SI VYHRAZUJE PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

Vstupenky online