Permice na Vítkovice 2024/2025 v prodeji od 17. června

V pondělí 17. června startuje prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v Tipsport Extralize 2024/2025. Ostravský klub tradičně nabízí zvýhodněnou cenu pro stávající permanentkáře a ke každé permici ještě několik zajímavých bonusů a benefitů.

Vítkovický hokejový klub odstartuje v pondělí 17. června prodej permanentních vstupenek na novou sezonu Tipsport Extraligy. Fanoušci tak mají více než tři měsíce k zajištění místa v OSTRAVAR ARÉNĚ pro soutěžní ročník 2024/2025.

Permice na Vítkovice i v nadcházející sezoně čítá všechny domácí zápasy v základní části i v play off bez nutnosti cokoli navíc doplácet, či rezervovat. Součástí permice bude také vstup zdarma na domácí přípravné zápasy, navíc k tomu také řada zajímavých bonusů a benefitů.

Ostravský klub tradičně zvýhodňuje své stávající permanentkáře, kteří za permici na nový ročník zaplatí méně, než noví zájemci o permici. Stávajícím permanentkářům rovněž klub bude držet rezervace jejich míst z předešlé sezony. Rezervace potrvá do 19. srpna včetně. Od 20. srpna pak rezervace propadají a všechna volná místa jdou do volného prodeje.

Děti a jejich rodiče se mohou opět těšit na velmi zvýhodněnou dětskou permanentku. Zlevněnou permici mají také členové oficiálního Fanclubu HC Vítkovice. Nárok na slevu mají také držitelé karet ZTP/P, a to 50% z ceny permice. Výrazně výhodnější permici mají k dispozici také vozíčkáři, avšak v omezeném počtu (omezeno kapacitou vozíčkářské tribuny, pozn. red.).

Vítkovické permice budou i v nové sezoně patřit k nejlevnějším v rámci celé české extraligy, což je tradiční znak ostravského klubu.

Změnou oproti minulým sezonám je, že k permici vítkovický klub nemůže nabídnout možnost dokoupit celoroční parkování. Důvodem jsou technické problémy spojené se změnou parkovacího systému společnosti VÍTKOVICE ARÉNA a.s., provozovatele parkovišť. Tyto technické záležitosti nemůže hokejový klub nijak ovlivnit.

Prodej nových a aktivace stávajících permic bude klasicky probíhat online na serveru vstupenky.hc-vitkovice.cz, a to nonstop od 17. června. Prodávat se bude také fyzicky na aréně, a to konkrétně na pokladně číslo 10 (u vstupu od ulice Závodní) každé pondělí a úterý od 10 do 17 hodin (v případě, že pondělí nebo úterý vychází na státní svátek, prodej na pokladně se nekoná).

Permice HC VÍTKOVICE RIDERA 2024/2025

TYP STÁVAJÍCÍ NOVÍ
CELOSEZONNÍ S PLAY OFF 5 990 Kč 6 490 Kč
DĚTSKÁ S PLAY OFF 949 Kč