Willie Raskob opouští Vítkovice

Devětadvacetiletý americký obránce Willie Raskob již nebude oblékat dres Vítkovic.

Raskob, který v základní části zaznamenal dvacet kanadských bodů, po jejím konci přišel za vedením vítkovického klubu s požadavkem na ukončení smlouvy za závažných rodinných důvodů.

„Willie v tuto chvíli řeší své rodinné záležitosti, které mu znemožňují u nás dále pokračovat. Vzájemně jsme se tedy dohodli na ukončení smlouvy. Williemu děkujeme za služby, které pro Vítkovice odvedl. “ uvedl sportovní ředitel Roman Šimíček.

Willie Raskob do Vítkovic přišel po povedené sezoně ve slovenské Nitře. Na dobré výkony navázal také v dresu Vítkovic, který nakonec oblékal dvě sezony, během kterých nastoupil do devětadevadesáti utkání. V těch zaznamenal osmačtyřicet kanadských bodů za jedenáct branek a sedmatřicet asistencí. V play off pak přidal čtyři body ve třinácti utkáních. Tři asistence přidal také při vítkovickém tažení Ligou mistrů, které skončilo těsně před branami finále.

A tým
2024 Příprava