Vydražte si jedinečný O Kapku lepší dres nebo jiný hokejový předmět

Dvě kompletní kola, ve kterých nastupovali hokejisté Tipsport extraligy i Chance ligy se speciálně upravenými dresy, sami k výstroji přidávali oranžové prvky, jsou za námi a nyní máte jedinečnou příležitost se také aktivně zapojit a podpořit děti s poruchami krvetvorby svým příspěvkem do speciální aukce, kterou v rámci projektu O Kapku lepší hokej každoročně pořádáme. Do aukce bude možno vstoupit do 20. února do 18 hodin.

Jak se můžete zapojit do aukce

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem.

Ukázka předmětů v aukci

Vítkovice mají v aukci hned tři dresy. Hraný dres Dominika Lakatoše, a následně nehrané dresy Rastislava Deje a Marka Kaluse. Ostravský klub, stejně jako ostatní kluby, měl mít v aukci dva hrané originály dvou jiných hráčů, po zranění Rastislava Deje byl jako náhradník vybrán Marek Kalus, jenže ani ten pro zdravotní problém nemohl nastoupit. Nicméně všechny dresy jsou originální a hráči podepsané. Samozřejmě kromě toho jsou v aukci originální hrané puky ze zápasů s Kladnem a Třincem, podepsané Lakatošem, Dejem a Kalusem a také gólové puky z těchto utkání s autogramy autorů vítkovických gólů, kromě Lakatoše tedy ještě Kriegera, Fridricha a Kotaly.

ZAPOJTE SE DO AUKCE ZDE

A tým