Vítkovičtí o víkendu lyžovali ve Skalka Family Parku

Sobotní večer patřil ve Skalka Family Parku společnosti Ridera členům a příznivcům HC VÍTKOVICE RIDERA. Na lyžařském svahu u Ostravy se sešli hráči žákovských i mládežnických celků i extraligového A-mužstva.

Generální partner HC VÍTKOVICE RIDERA – společnost Ridera – pozval na poslední lednovou sobotu všechny členy i fanoušky vítkovického hokejového klubu do svého lyžařského areálu Skalka Family Park. Pozváno bylo přes 200 členů HC VÍTKOVICE RIDERA – od hráčů 3. třídy až po hokejisty extraligového A-mužstva.

Rodinného lyžování se zúčastnilo přes šest desítek lyžařů, včetně mládežnických trenérů Mojmíra Trličíka, Jaroslava Miksy, Luďka Krayzla, Rudolfa Wolfa, či sportovního manažera klubu Ladislava Svozila. A-mužstvo reprezentovali Stanislav Balán, Karol Sloboda a Martin Prusek s rodinami.

Ve Skalka Family Parku nemohl chybět samozřejmě ani maskot HC VÍTKOVICE RIDERA Rytíř Vítek, kterému u foto koutku dělaly společnost makety hráčů Jana Výtiska a Patrika Bartošáka. „S celou akcí jsme velice spokojení, účast je docela vysoká, když vezmeme v potaz, že o víkendu se často hrají žákovské i mládežnické soutěže a A-mužstvo mělo před odjezdem do Hradce Králové. Poděkování samozřejmě patří našemu generálnímu partnerovi, společnosti Ridera, který provozuje tento špičkový areál a rozhodl se pozvat všechny členy a příznivce Vítkovic. Jen to ukazuje, jak kladný vztah k hokeji a ke sportu obecně ve společnosti Ridera mají,“ zmínil sportovní manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Ladislav Svozil.