Vítkovičtí druháci ovládli turnaj ve Studénce

Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL o víkendu zvítězili na turnaji minihokeje ve Studénce. V pěti zápasech neztratili jediný bodík.

Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL ovládli v sobotu 19. 3. 2016 turnaj ve Studénce a mohou se radovat z prvního místa. Své stejně staré soupeře ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Studénky a polských Tych jednoznačně převálcovali a nasázeli jim celkově 51 gólů v pěti utkáních. „Mám – li zhodnotit výkon našeho týmu, musím všechny hráče pochválit. Bojovali na plný výkon, hráli srdíčkem a dařilo se jim. Výborný výkon podal brankář Maty Skoumal, jež byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem Vítkovic,“ říká trenér starší přípravky – 2. třídy HC VÍTKOVICE STEEL Pavel Šebesta.

Výsledky HC VÍTKOVICE STEEL minihokej Turnaj ve Studénce

HC VÍTKOVICE STEEL – VHK VSETÍN B 10:3
HC VÍTKOVICE STEEL – VHK VSETÍN A 9:3
HC VÍTKOVICE STEEL – HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:1