Vítkovické Pustevny se vrací! Výšlap s hráči už tuto v sobotu 18. června

Dva „covidové“ roky překazily plány na společný výšlap hokejistů Vítkovic s jejich fanoušky. Tradiční výstup na Pustevny se ale letos vrací. V sobotu 18. června v 9:00 hodin od hotelu Ráztoka v Trojanovicích, trasa povede po knížecí cestě, cílem bude restaurace horní stanice lanové dráhy na Pustevnách.

Tradiční výšlap hokejistů Vítkovic s fanoušky na Pustevny se po dvouleté odmlce vrací. Konečně. Covidové období v letech 2020 a 2021 překazily plány na uspořádání společné zážitkové akce hráčů s jejich příznivci. Letos ale výšlapu nic nestojí v cestě, a tak Vítkovičtí na Pustevny vyrazí!

V sobotu 18. června v 9:00 hodin.

Trasa se nemění. Sraz a start je před hotelem Ráztoka v Trojanovicích a na Pustevny se jde po knížecí cestě. Díky asfaltovému povrchu a nízké náročnosti trasy je výšlap ideální i pro nejmenší fanoušky, případně pro kočárky. Cílem výšlapu bude, jako v posledních předchozích letech, restaurace Horní stanice lanové dráhy na Pustevny.

Vítkovičtí hokejisté vyrazí na Pustevny prakticky v kompletním složení, chybět budou jen zahraniční hráči, Lotyš Bukarts, Švéd Lindberg a Američané Mueller, Raskob a Krieger. Slovenské opory vítkovického celku budou přítomny. Hokejisté budou mít s sebou podpisové karty, takže účastníci z řad fanoušků si mohou kromě zážitku odnést i cenný autogram.

Fanclub HC Vítkovice bude mít k dispozici klubem hrazený autobus. Podrobnější informace k dopravě autobusem s Fanclubem na stránkách Fanclubu.

Celkově půjde o 11. pokračování výšlapu s hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA na Pustevny. Poprvé se hráči s fanoušky vypravili pod vrchol Radhoště v roce 2010. Desátý ročník v roce 2019 byl na krátký čas také poslední, ročníky 2020 a 2021 se nekonaly kvůli koronavirové pandemii.

Celý výstup je stejně jako v minulých letech organizován spíše civilně, nenuceně, v přátelském duchu. Fandové se jej rovněž účastní na vlastní nebezpečí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za zdraví účastníků, kteří se výšlapu s hráči účastní zcela dobrovolně.