Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vítkovické Pustevny se vrací! Výšlap s hráči už tuto v sobotu 18. června

Datum publikování:

Dva „covidové“ roky překazily plány na společný výšlap hokejistů Vítkovic s jejich fanoušky. Tradiční výstup na Pustevny se ale letos vrací. V sobotu 18. června v 9:00 hodin od hotelu Ráztoka v Trojanovicích, trasa povede po knížecí cestě, cílem bude restaurace horní stanice lanové dráhy na Pustevnách.

Tradiční výšlap hokejistů Vítkovic s fanoušky na Pustevny se po dvouleté odmlce vrací. Konečně. Covidové období v letech 2020 a 2021 překazily plány na uspořádání společné zážitkové akce hráčů s jejich příznivci. Letos ale výšlapu nic nestojí v cestě, a tak Vítkovičtí na Pustevny vyrazí!

V sobotu 18. června v 9:00 hodin.

Trasa se nemění. Sraz a start je před hotelem Ráztoka v Trojanovicích a na Pustevny se jde po knížecí cestě. Díky asfaltovému povrchu a nízké náročnosti trasy je výšlap ideální i pro nejmenší fanoušky, případně pro kočárky. Cílem výšlapu bude, jako v posledních předchozích letech, restaurace Horní stanice lanové dráhy na Pustevny.

 

 

Vítkovičtí hokejisté vyrazí na Pustevny prakticky v kompletním složení, chybět budou jen zahraniční hráči, Lotyš Bukarts, Švéd Lindberg a Američané Mueller, Raskob a Krieger. Slovenské opory vítkovického celku budou přítomny. Hokejisté budou mít s sebou podpisové karty, takže účastníci z řad fanoušků si mohou kromě zážitku odnést i cenný autogram.

Fanclub HC Vítkovice bude mít k dispozici klubem hrazený autobus. Podrobnější informace k dopravě autobusem s Fanclubem na stránkách Fanclubu.

Celkově půjde o 11. pokračování výšlapu s hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA na Pustevny. Poprvé se hráči s fanoušky vypravili pod vrchol Radhoště v roce 2010. Desátý ročník v roce 2019 byl na krátký čas také poslední, ročníky 2020 a 2021 se nekonaly kvůli koronavirové pandemii.

Celý výstup je stejně jako v minulých letech organizován spíše civilně, nenuceně, v přátelském duchu. Fandové se jej rovněž účastní na vlastní nebezpečí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za zdraví účastníků, kteří se výšlapu s hráči účastní zcela dobrovolně.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >