Vítkovice znovu spojí síly se Saves Help! Pomozme společně malému Štěpovi!

Po loňské úspěšné sbírce, kdy jsme pomáhali Jonáškovi, jsme spojili síly s neziskovou organizací Saves Help podruhé, s cílem pomoci také zapálenému vítkovickému fanouškovi, Štěpovi.

Dvanáctiletý Štěpa přišel na svět ve 24. týdnu těhotenství, tedy 4 měsíce před termínem. Vinou poranění míšních nervů u porodu má Štěpa ochrnutou pravou dolní končetinu, proto je nutnou součástí pro zkvalitnění jeho pohybu ortoprotéza, kterou potřebuje každý rok díky růstu zcela novou. “Hodnota nové ortoprotézy je 190 000 Kč. „Za naší organizaci jsme se rozhodli krýt polovinu částky, které je nutná pro nákup nové ortoprotézy pro Štěpu. Budeme věřit, že stejně jako minulý rok se podaří druhou polovinu vysbírat prostřednictvím vítkovických fanoušků”, doplňuje spoluzakladatel Saves Help Michal Raszka. Díky ortroprotéze se Štěpa postavil v 10 letech na vlastní nohy a může sám chodit. A ve svém volném čase nezahálí a věnuje se atletice a parahokeji.

Pokud se rozhodnete pomoct, prostředky pro Štěpu můžete posílat na tento transparentní účet: 2602430883/2010 nebo pomocí QR kódu.

Saves Help je nezisková organizace, kterou založil v roce 2019 brankář Šimon Hrubec.

Saves Help má téměř 70 členů včetně brankářů našeho klubu, Matěje Machovského a Lukáše Klimeše. Brankáři pomáhají svými zákroky, za každý zákrok posílají na konci sezóny minimálně 10Kč na transparentní účet Saves Help. 100% těchto prostředků je použito na pomoc potřebným.

A tým
2024 Příprava