Vítkovice se dohodly s Janem Káňou na předčasném ukončení smlouvy

V HC VÍTKOVICE RIDERA již nadále nebude působit útočník Jan Káňa. Ostravský klub se s ním dohodl na předčasném ukončení angažmá.

V kádru A-týmu Vítkovic dochází ke změně. Modro-bílý dres již nadále nebude oblékat útočník Jan Káňa. Klub se s jedenatřicetiletým útočníkem dohodl na předčasném ukončení smlouvy.

„Bohužel i to k hokeji patří. Honzovi to u nás úplně nesedlo. Jeho herní vytížení nebylo takové, jaké bychom si my i on představovali. Do toho přišla i nemoc, která jej vyřadila ze hry a po příchodu Patrika Zdráhala už nebylo pro něj místo v prvních dvou útocích. Proto jsme se dohodli na korektním předčasném ukončení naší vzájemné spolupráce. Honzovi děkujeme a přejeme mu hodně štěstí,“ říká sportovní ředitel klubu Roman Šimíček.

Káňa přestoupil do Vítkovic před touto sezonou z Olomouce.

A tým
2024 Příprava