Banner Promo

Vítkovice na soupeře pro čtvrtfinále zatím stále čekají

Datum publikování:

Prodloužení série předkola mezi Libercem a Plzní oddálilo potvrzení soupeře Vítkovic pro čtvrtfinále play off 2023. Ostravané stále na svého protivníka čekají. Série začne už v pátek 17. 3. na ledě OSTRAVAR ARÉNY. Vstupenky jsou již v prodeji ZDE.

Z předkola Generali Česká pojišťovna play off TELH 2023 už postoupili do čtvrtfinále hokejisté Třince a Komety Brno. Série mezi Olomoucí a Karlovými Vary je o jeden zápas zpožděná a po víkendových zápasech na západě Čech drží vedení 2:1 Hanáci. Ukončit sérii a postoupit mohl ve 4. zápase série s Plzní favorizovaný Liberec, ale nestalo se tak. Duel mezi Bílými Tygry a Škodovkou tak jde do rozhodujícího pátého utkání.

Právě souboj Liberce a Plzně míchá pro Vítkovice nejvíce kartami. Ostravané jako druhý nejlepší tým základní části musejí počkat na svého soupeře. Tím bude tým postoupivší z předkola, který se v základní části umístil na druhém nejhorším místě. Pokud by tedy zkompletoval postup 5. Liberec, bylo by jasné, že Vítkovice narazí na Kometu, jež skončila na 7. místě dlouhodobé části. Jenže situace tak snadná není. Pokud by rozhodující 5. zápas vyhrála 12. Plzeň a postoupila by tím do čtvrtfinále, posunula by tím celé pořadí a Vítkovice by tak čekal vítěz série mezi 8. a 9. celkem základní části – tedy vítěz z dvojice Olomouc – Karlovy Vary.

Rozhodující pátý zápas série předkola mezi Libercem a Plzní se hraje v úterý 14. března pod Ještědem. Ve stejný den se také hraje na Hané čtvrtý duel série mezi Olomoucí a Vary. Úterý tedy může přinést definitivní rozhodnutí i jméno soupeře pro Vítkovice, ale nutně nemusí.

Každopádně vstupenky na první dva zápasy čtvrtfinálové série Vítkovic, které se budou hrát v OSTRAVAR ARÉNĚ už v pátek 17. března (od 17:00) a v sobotu 18. března (od 19:00) jsou již v prodeji, a to buď online na serveru vstupenky.hc-vitkovice.cz nebo přímo fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u vstupu od ulice Závodní (každý den od 10 do 17 hodin).

Pozn.:

– majitelé PERMIC S PLAY OFF mají vstup na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v play off 2022/2023 zdarma v rámci své karty bez nutnosti jakékoli dodatečné registrace či rezervace (samozřejmě se týká i majitelů dětských permic s play off)

– majitelé PERMIC BEZ PLAY OFF si musí na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v play off 2022/2023 zakoupit vstupenku v plné výši ceny – bez nároku na jakoukoli slevu. Sedadla pro majitele permic bez play off budou na první dvě utkání čtvrtfinále rezervována do úterý 14. března včetně. Od středy 15. března již místa nebudou nadále držena, ale budou uvolněna do volného prodeje

PRODEJ ONLINE ZDE – vstupenky.hc-vitkovice.cz

PRODEJ NA POKLADNĚ bude probíhat každý den (tedy i o víkendu) od pátku 10. března vždy od 10 do 17 hodin na pokladně číslo 10 – hlavní vstup do OSTRAVAR ARÉNY (od ulice Závodní)

DĚTSKÁ VSTUPENKA / BALÍČEK – určeno pro děti do 15 let věku (včetně). Do arény je vstup možný pouze v doprovodu dospělé osoby a u vstupu je věk dítěte nutné prokázat (školním průkazem, odiskou, pasem atd. – dokladem s fotkou a datem narození dítěte)

VOZÍČKÁŘI mají vstup na utkání zdarma i s jednou osobou doprovodu (také zdarma), vzhledem k vyššímu zájmu a nízké kapacitě plošiny pro vozíčkáře je ale nutné si místo co nejdříve rezervovat prostřednictvím e-mailu hockey@hc-vitkovice.cz

– nárok na slevu mají pouze držitelé karet ZTP/P, a to 50%. Držitelé karet ZTP nemají nárok na slevu.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761