Vítkovice budou v nové sezoně hrát doma v bílých dresech

Modrý Vítek na bílém dresu. Tak to máme v Ostravě rádi. A tak tomu také v nové sezoně bude! HC VÍTKOVICE RIDERA bude své domácí zápasy v Tipsport Extralize, ale i v Champions Hockey League hrát doma v bílých dresech.

V nové sezoně Tipsport Extraligy mají jednotlivé kluby právo rozhodnout o tom, v jaké sadě dresů budou nastupovat v domácích zápasech. Ruší se tím tak původní pravidlo, kterým barvu domácích dresů klubům nařizoval řídící orgán TELH (platilo, že se co dva roky střídala světlá sada s tmavou). V sezoně 2023/2024 je zcela na rozhodnutí klubu, v jaké sadě bude doma nastupovat.

Vítkovice mají jasno a měly už dříve. Bílé dresy a na nich modrý rytíř Vítek, to je součást image ostravského extraligového klubu. Proto bude A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA nastupovat doma v bílých dresech.

A bílé dresy budou domácí nejen pro Tipsport Extraligu, ale i pro zápasy Champions Hockey League. V evropské soutěži ovšem nemohou Vítkovice využít na dresu rytíře Vítka, takže v ní bude dresu dominovat oficiální klubové logo.

Zatímco dresy pro Ligu mistrů představily Vítkovice už v červnu stylově na vrcholu slovenských Nízkých Tater Chopku, dres pro extraligovou sezonu ještě představen nebyl. Ostravský klub nové dresy na sezonu Tipsport Extraligy 2023/2024 oficiálně představí začátkem září na tradičním otevření sezony s křtem dresu před svými fanoušky. Podrobnosti k akci budou upřesněny.

Podoba dresů HC VÍTKOVICE RIDERA pro Champions Hockey League 2023/2024. Dresy na Tipsport Extraligu budou teprve představeny

A tým
2024 Příprava