Banner Promo

Valíme na Pustevny i letos! V sobotu 10. června

Datum publikování:

Loňský návrat tradičního výšlapu vítkovických hokejistů na Pustevny po dvou covidových letech ukázal, že tahle akce má smysl a máte ji rádi, takže ani letos nemůže v programu chybět! A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA, trenéři a především fanoušci, všichni dohromady za společným zážitkem, vzhůru na poutní místo majestátní a mýtické hory Radhošť. Valíme na Pustevny i v roce 2023! Kdy? V sobotu 10. června, v 9:00, klasicky z parkoviště Ráztoka v Trojanovicích, cílem  bude restaurace horní stanice lanové dráhy na Pustevnách.

Je to letní evergreen, který svůj základ má v roce 2010! Už třináct trvá tradice výšlapů vítkovických hokejistů s fanoušky na Pustevny, covid dva ročníky bohužel vymazal, ale teď už je tradice zase zpět a každý fanda modro-bílých barev je srdečně zván užít si s hokejisty trošku netradiční zážitek.

V sobotu 10. června v 9:00 hodin.

Trasa se nemění. Sraz a start je před hotelem Ráztoka v Trojanovicích a na Pustevny se jde po knížecí cestě. Díky asfaltovému povrchu a nízké náročnosti trasy je výšlap ideální i pro nejmenší fanoušky, případně pro kočárky. Cílem výšlapu bude, jako v posledních předchozích letech, restaurace Horní stanice lanové dráhy na Pustevny.

 

 

Vítkovičtí hokejisté vyrazí na Pustevny prakticky v kompletním složení, chybět budou jen zahraniční hráči, především Američané Mueller, Raskob, Krieger, Percy. Chybět nebudou nové posily mužstva – útočník Jan Káňa, brankář Matěj Machovský či obránce Vojtech Zeleňák. Slovenské opory vítkovického celku by měly být také přítomny. Hokejisté budou mít s sebou podpisové karty, takže účastníci z řad fanoušků si mohou kromě zážitku odnést i cenný autogram.

Fanclub HC Vítkovice bude mít k dispozici klubem hrazený autobus. Podrobnější informace k dopravě autobusem s Fanclubem na stránkách Fanclubu.

Celkově půjde o 12. pokračování výšlapu s hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA na Pustevny. Poprvé se hráči s fanoušky vypravili pod vrchol Radhoště v roce 2010. Desátý ročník v roce 2019 byl na krátký čas také poslední, ročníky 2020 a 2021 se nekonaly kvůli koronavirové pandemii.

Celý výstup je stejně jako v minulých letech organizován spíše civilně, nenuceně, v přátelském duchu. Fandové se jej rovněž účastní na vlastní nebezpečí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za zdraví účastníků, kteří se výšlapu s hráči účastní zcela dobrovolně.

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761