Valíme na CHL do Finska! Přidejte se do 21. 8. a máte garantovánu unikátní fankolekci

Vítkovice v září míří na dvojzápas do Finska v rámci Champions Hockey League. Ostravský klub připravil pro své fandy jedinečnou příležitost zažít trip do země tisíce jezer s A-týmem a podpořit jej přímo v Lahti a Tampere. Součástí balíčku je kromě letenky a vstupenek na utkání také dárek v podobě jedinečné fankolekce – triko a šála. POZOR – v případě objednávek do 21. 8. klub garantuje dodání trika v požadované velikosti.

Dva zápasy v zemi tisíce jezer. A vy můžete být u toho. A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA odehraje v rámci Champions Hockey League 8. a 10. září zápasy v Lahti a v Tampere. Vítkovický klub nabízí svým fanouškům jedinečnou možnost zažít tento dvojzápas s mužstvem.

Vítkovické hokejisty čeká v pátek 8. září a v neděli 10. září konfrontace s předními finskými kluby v rámci Champions Hockey League. Ostravané budou hrát nejprve na ledě Lahti Pelicans a poté přímo v dějišti posledních dvou mistrovství světa, v Nokia Aréně v Tampere, kde vyzvou domácí Ilves.

Mužstvo do Finska letí na celý víkend a vítkovický hokejový klub nabízí svým fanouškům možnost letět společně s týmem a příležitost podpořit tak modro-bílé barvy i ve Skandinávii.

„Vážíme si našich fanoušků, jsme vděční za jejich podporu, nejen v naší hale, ale i v zápasech na ledech soupeřů. Proto jsme se rozhodli vytvořit nabídku našim věrným fandům a vzít je s sebou i do Finska, kde v boji s nejlepšími kluby Liigy budeme podporu z tribun potřebovat. Věříme, že tím uděláme radost fandům a že jich řada naši nabídku využije,“ přeje si sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

„Rozhodli jsme se vypravit letecký speciál pro náš klub přímo z Ostravy. To znamená jediné, že fanoušci budou pohodlně dopraveni přímo z Mošnova do Tampere, kde budeme mít naši finskou základnu. Na palubě letadla budou fandové cestovat i s našim týmem,“ láká Roman Šimíček.

Výjezd do Finska na zápasy Champions Hockey League
8. 9. vs Lahti Pelicans (18:30 FIN) a 10. 9. vs Ilves Tampere (16:00 FIN)

Balíček zahrnuje:

– letenku z Ostravy do Tampere a zpět

– transfer letiště Pirkkala – Tampere a Tampere – letiště Pirkkala

– vstupenku na zápas v Lahti

– vstupenku na zápas v Tampere

– fans balíček s motivem CHL a klubu (limitovaná edice, neprodejná, jen pro účastníky zájezdu) – OBJEDNÁVKY NEJPOZDĚJI DO 21. 8. MAJÍ GARANTOVÁNO DODÁNÍ V POŽADOVANÉ VELIKOSTI

Pozn.: Cena nezahrnuje ubytování ve Finsku a transfer do Lahti.

Cena balíčku 9 900 Kč

Předběžné info k odletu: čtvrtek 7. 9. (odlet v odpoledních hodinách) – neděle 10. 9. (odlet po zápase)

PROSÍME ty, kdo mají zájem, aby se ZÁVAZNĚ přihlásili na email: martina.kotulova@hc-vitkovice.cz.

Do emailu uveďte počet osob, jejich jména a velikosti triček. Následně Vám potvrdíme Vaše místo a pošleme pokyny k platbě, kdy budeme požadovat platbu v plné výši.

Počet míst je omezen v návaznosti na kapacitu letadla.

A tým
2024 Příprava