MISE FINSKO: Vyrazte s A-týmem i na play off CHL do Lahti!

Stejně jako na základní část, také pro utkání play off Champions Hockey League mají vítkovičtí fanoušci jedinečnou šanci vyrazit společně s týmem do Finska a ostravský celek podpořit přímo v Lahti v prvním utkání série osmifinále Ligy Mistrů! Klub znovu nabízí místa v letadle společně s hráči, trenéry a vedením.

Na zápasy základní části vyrazilo s Vítkovickými do Finska téměř pět desítek fandů, kolik jich vyrazí na boj play off?

HC VÍTKOVICE RIDERA znovu přichází s jedinečnou nabídkou pro své příznivce – cestovat k zápasu Champions Hockey League společně s týmem a přímo v místě, konkrétně opět v Lahti, podpořit modro-bílé v boji o postup do další fáze play off!

Vítkovický A-tým čeká v polovině listopadu dvojzápasová série osmifinále Champions Hockey League proti finskému vicemistru Lahti Pelicans. Začíná se na ledě severského celku v úterý 14. listopadu. Odveta je pak na programu o týden později, tedy 21. listopadu v OSTRAVAR ARÉNĚ. O postupujícím rozhodne celkové skóre dvou zápasů.

A právě na první utkání série mohou fanoušci vyrazit společně s týmem, jedním letadlem, dohromady, jako celek. Vítkovický klub připravil pro fandy nabídku – letenka z Katovic do Helsinek, vstupenka na utkání v Lahti, po zápase přesun z Lahti do Helsinek a letenka z Helsinek zpět do Katovic.

Využijte unikátní možnost! Valte s námi do Finska!
NA PLAY OFF CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE

Balíček zahrnuje:

– letenku z Katovic do Helsinek a zpět

– vstupenku na zápas v Lahti

– transfer Isku Areena – letiště Helsinky (po zápase)

Pozn.: Cena nezahrnuje ubytování ve Finsku.

Cena balíčku 7 900 Kč

Předběžné info k odletu: pondělí 13. 11. (odlet v odpoledních hodinách) – úterý 14. 11. (odlet po zápase)

PROSÍME ty, kdo mají zájem, aby se ZÁVAZNĚ přihlásili na email: martina.kotulova@hc-vitkovice.cz.
Do emailu uveďte počet osob, jejich jména a velikosti triček. Následně Vám potvrdíme Vaše místo a pošleme pokyny k platbě, kdy budeme požadovat platbu v plné výši.

Počet míst je omezen v návaznosti na kapacitu letadla.

Účast HC VÍTKOVICE RIDERA v Champions Hockey League 2023/2024 byla podpořena účelovou dotací z rozpočtu statutárního města Ostravy

Účast HC VÍTKOVICE RIDERA v Champions Hockey League 2023/2024 byla podpořena účelovou dotací z rozpočtu Moravskoslezského kraje