Banner Promo

Val Na Vítky! Permice 22/23 jdou do prodeje!

Datum publikování:

Permanentky na Vítkovice na extraligovou sezonu 2022/2023 jdou do prodeje přesně v polovině srpna. Opět za jednu z nejnižších cen v rámci tuzemské nejvyšší soutěže v dané úrovni. Navíc také letos se permanentkáři dočkají zajímavých zvýhodnění a bonusů, které s sebou nákup permice přináší.

 

Vítkovičtí fandové se dočkali a mohou se těšit na začátek prodeje permic na novou extraligovou sezonu 2022/2023. HC VÍTKOVICE RIDERA spustí prodej sezonních vstupenek v pondělí 15. srpna 2022.

 

Permice bude možné zakoupit či prodloužit již tradičně dvěma způsoby. Buď pohodlně online prostřednictvím sítě Ticketportal.cz, nebo fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

 

„Permanentka je podle mě základní výbavou každého správného fandy Vítkovic! Neustále všichni pracujeme na tom, abychom byli v nové sezoně úspěšní a věřím, že fanoušci naši snahu a naše úsilí ocení tím, že si koupí permici na novou sezonu. Čímž si nejen zajistí své místo na domácích zápasech, ale nezapomínejme, že nákupem permanentky se každý fanoušek aktivně podílí na podpoře našeho modro-bílého klubu,“ vzkazuje sportovní ředitel Roman Šimíček.

 

„Hokej hrajeme pro lidi, pro naše fanoušky a chceme a potřebujeme doma co největší podporu. Za sebe i celou kabinu si přeji, aby permanentkářů na Vítkovice bylo v nové sezoně co nejvíce. Cesta na tribuny je po dlouhé době otevřená bez omezení, a tak se nabízí co nejlepší příležitost ukázat, že hokej v Ostravě táhne a že Vítkovice mají silnou fanouškovskou základnu. Já myslím, že klubové heslo Val na Vítky je jednoznačně pokynem směrem ke všem věrným fandům,“ vyzývá hlavní trenér Miloš Holaň.

 

Zvýhodněné varianty, výběr s play off i bez

Modro-bílý klub i pro nový extraligový ročník připravil dvě základní varianty permic – zvýhodněnou pro stávající permanentkáře (majitele permic ze sezony 2021/2022) a pro nové zájemce. Jak stávající, tak noví permanentkáři si mohou následně vybrat, zda si zakoupí kartu s platností pouze na základní část, nebo na kompletně celou sezonu včetně všech utkání play off.

 

Nechybí samozřejmě ani dětská varianta permice platná po celou sezonu včetně play off (pro děti do 15 let. Děti do 120 cm výšky mají vstup na domácí utkání zdarma, avšak bez nároku na místo).

 

Nejvěrnější fandové – členové Fanclubu HC Vítkovice, se mohou těšit na výrazně zvýhodněnou cenu permice s platností na celou sezonu včetně play off. Stejně tak i držitelé karet ZTP/P.

 

Vítkovický tým na novou sezonu vyhlíží velice slibně. Ostravané přivedli do svého středu řadu nových atraktivních tváří, mezi nimi i nejlepšího cizince české extraligy a neproduktivnějšího hráče předminulé sezony, Američana Petera Muellera z Komety Brno. Vítkovičtí prostě chtějí být úspěšnější a fandové mají nyní i právě nákupem permic možnost aktivně podpořit snažení svého modro-bílého klubu.

 

Řada zajímavých bonusů i finančních zvýhodnění

Nejen vstupenka na sezonu a vlastní místo ve vítkovickém paláci, ale také zajímavé bonusy a dokonce i finanční zvýhodnění čekají na každého zájemce o permici na Vítkovice 2022/2023.

 

Největším bonusem je slevová knížka v hodnotě 1 200 Kč do sítě obchodního řetězce Kaufland.

 

Nedílnou součástí permice je rovněž celosezonní sleva 10% na nákup ve Fanshopu HC Vítkovice.

 

Generální partner HC Vítkovice, skupina Ridera poskytne vítkovickým permanentkářům slevu 15% na vstup do areálů sportovních zařízení Skalka family park a Ridera Sport.

 

Permantkáři zároveň obdrží voucher na 1 vstupenku navíc na domácí zápas s vybraným soupeřem. A jako pozornost a malý suvenýr dostane každý permanentkář placku VALÍM NA VÍTKY.

 

Pro prvních 150 permanentkářů je rovněž připraven bonus za rychlost nákupu v podobě ročního digitálního předplatného Denik.cz.

 

 

 

 

Permanentky HC VÍTKOVICE RIDERA 2022/20223
   Stávající    Noví   
Permanentka s play off 5 490 5 990
Permanentka bez play off 4 990 5 490
Dětská s play off 949
Fanclub s play off 2 750
ZTP/P 50% sleva
Parkování k permici + 1000 Kč k ceně

 

 • DĚTSKÁ PERMANENTKA – určena pro děti do dovršení 15. roku věku (menší děti do 120 cm výšky mají vstup v doprovodu rodičů zdarma, avšak bez nároku na místo)
 • FANCLUB Permice – prodej zajišťuje Fanclub HC VÍTKOVICE, více informací na oficiálních stránkách Fanclubu
 • klub aktuálně řeší možnost dokoupit k jednotlivým variantám permanentních vstupenek rovněž předplatné parkování na parkovištích společnosti VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.
 • ZTP/P – majitelé karet ZTP/P mají nárok na 50% slevu z vybrané varianty permice (lze zvolit jak variantu s play off, tak bez play off). Slevu nelze uplatnit na permici „Fanclub“
 • PARKOVÁNÍ – k permici libovolné varianty lze dokoupit rovněž parkování. Cena parkování na celou sezonu je 1000 Kč k ceně permice (pozn.: 100% ceny pakrovného odevzdává klub provozovateli parkovišť – společnosti VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.)

Prodej od 15. 8. 2022 10:00

 • online v síti Ticketportal.cz (neomezeně)
 • na pokladně OSTRAVAR ARÉNY: Po, St, Čt, vždy 10 – 17 hodin

 

Rezervace míst pro stávající permanentkáře končí 18. září 2022

 

 

Ceny vstupenek na domácí zápasy v sezoně 2022/2023

Základní: 259 Kč

Dětská: 49 Kč

ZTP/P: 50% ze základní ceny

 

Vstupenky na přípravná utkání: 99 Kč (Pozn.: Majitelé permanentek 2021/2022 mají automaticky vstup na přípravná utkání zdarma. Majitelé již nových či nově aktivovaných permic 2022/2023 mají vstup na přípravná utkání zdarma po termínu nákupu / aktivace)

 

Bonusy k permanentce

 

 1. Slevová knížka na nákup v Kauflandu v hodnotě 1 200 Kč

(formou fyzické kuponové knížky se slevovými kupony na 100 Kč – celkem 12 kuponů)

Princip a podmínky uplatnění slevových kuponů vydané Kauflandem:

 1. V případě, že hodnota vašeho nákupu v obchodním domě Kaufland v uvedeném období přesáhne částku 750 Kč, získáváte při předložení tohoto kupónu slevu 100 Kč na váš nákup.
 2. Kupóny nelze použít k nákupu tabákových výrobků a dárkových poukázek.
 3. Akce platí pouze v obchodních domech Kaufland na území České republiky, a to Ostrava – Zábřeh, Ostrava – Vítkovice, Ostrava – Mariánské Hory a Ostrava – Poruba.
 4. Za každých 750 Kč nákupu lze uplatnit jeden kupon. Při nákupu lze použít i více kupónů najednou, např. při nákupu nad 1 500 Kč lze uplatnit dva kupóny a získat slevu 200 Kč.
 5. Počet kupónů je omezený.
 6. Poškozené, roztržené a neúplné kupóny nebo jejich kopie nebudou akceptovány.
 7. Kupón nelze vyměnit za hotovost.
 8. Kupón je možné uplatnit v termínu 15. 8. – 31.10. 2022.
 • Nevztahuje se na dětské permanentky

 

 1. Voucher do fanshopu na celosezonní slevu 10% na nákup a na akci dle výběru

Voucher pro permanentkáře do fanshopu může být uplatněn:

Na slevu 10% pro držitele permanentek na celý nákup ve fanshopu vyjma akčního, zlevněného a komisního zboží, sleva je platná po celou hokejovou sezonu 2022/2023.

A NA AKCI DLE VÝBĚRU:

 1. Sleva 100 Kč na dres s vlastním jménem

nebo

 1. Šála v hodnotě 300 Kč zdarma při nákupu dresu

Tato akce je jednorázová, platná po dobu hokejové sezony 2022/23 a nelze ji kombinovat s jinými akcemi ve fanshopu a dalšími slevami. Využít lze jednu z nabízených možností.

 

 1. Sleva 15% na vstup do areálů generálního partnera Ridera (Skalka family park a Ridera Sport)

Generální partner, společnost Ridera, poskytuje všem držitelům permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023 slevu do areálů Ridera Sport a Skalka family park ve výši 15%. Sleva se vztahuje na vstupy do těchto areálů pro majitele permanentních karet na sezonu 2022/2023 a jejich doprovod. 

Pro uplatnění slevy na vstup do areálu Skalka family park je zapotřebí:

Provést nákup vstupenky online v sekci Partnerské vstupné (https://www.skalkaostrava.cz/partnerske-vstupne/) a následně se prokázat svojí platnou permanentní kartou při vstupu do areálu.

Pro uplatnění slevy na vstup do areálu Ridera Sport je zapotřebí:

Uplatnit slevu 15% v případě fyzického nákupu vstupu na recepci areálu prokázáním se platnou permanentní kartou na sezonu 2022/2023. 

Partnerská sleva 15 % nemůže být uplatněna na již zlevněné služby či zvýhodněné balíčky služeb. 

 

 1. Voucher (1 kus) na 1 vstupenku na domácí zápas v sezoně 2022/23 s vybraným soupeřem

 

Poukaz se vztahuje na vstupenku na 1 domácí utkání HC VÍTKOVICE RIDERA v základní části sezony 2022/2023, a to s některým z těchto soupeřů:

Litvínov, Karlovy Vary, České Budějovice, Pardubice, Liberec, Hradec Králové, Plzeň, Kladno, Mladá Boleslav.

Výměnu poukazu lze provést pouze na pokladnách, a to ve dnech, kdy se hrají domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA. Případné informace na kontaktech: hockey@hc-vitkovice.cz, tel. 596 707 228.

 

 1. Placka VALÍM NA VÍTKY

 

PLUS pro prvních 150 permanentkářů – Roční digitální předplatné Denik.cz

Pro prvních 75 zakoupených permanentek na pokladně a prvních 75 permanentek zakoupených online bude dárková kapsa s permanentkou obsahovat i voucher na roční digitální předplatné na Denik.cz.

Roční předplatné bude možno uplatnit od 30. 9. 2022 na 1 rok.

Aktivací ročního předplatného kdykoliv po 30. 9. 2022 včetně získáte neomezený přístup ke všem článkům Denik.cz a to rok od data, kdy jste předplatné aktivovali.

Výhody předplatného:

 • Unikátní regionální zprávy
 • Přístup z mobilu, tabletu i počítače
 • Ranní přehled zpráv do e-mailu
 • Méně reklamy

 

 

Technické informace k permanentkám

PERMANENTKY BUDOU VYDÁVÁNY V DÁRKOVÝCH KAPSÁCH SPOLEČNĚ S VOUCHERY NA VÝŠE UVEDENÉ VÝHODY A PLACKOU VAL NA VÍTKY.

TI, KDO PROVEDOU NÁKUP PERMANENTKY ON-LINE, OBDRŽÍ PO NÁKUPU ELEKTRONICKÝ VOUCHER NA VYZVEDNUTÍ DÁRKOVÉ KAPSY PRO PERMANENTKÁŘE – VYZVEDNUTÍ OPROTI PŘEDLOŽENÉMU VYTIŠTĚNÉMU KUPONU BUDE PROBÍHAT NA POKLADNĚ OSTRAVAR ARÉNY (Po, St, Čt vždy od 10 do 17 hodin).

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761