Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

V neděli pozor na případné dopravní obtíže

Datum publikování:

Vzhledem k tomu, že v neděli 16. října se hraje od 15:00 hodin na Městském stadionu zápas Fortuna Ligy FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko a následně od 17:30 se v OSTRAVAR ARÉNĚ hraje duel Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno, měli by fanoušci počítat i s případnými dopravními potížemi.

Oba vrcholové ostravské sportovní kluby hrají v jeden takřka na jednom místě a přestože časy zápasů jsou naplánovány tak, aby se vzájemně nepřekrývali a diváci pohodlně stihli jak fotbalový, tak hokejový duel, je na místě počítat s případnými dopravními komplikacemi.

Ty může způsobit především přesun diváků fotbalového utkání a příjezd těch příznivců, kteří dorazí pouze na hokej, v případě, že využijí automobil. Fotbalový Městský stadion totiž využívá primárně parkoviště OSTRAVAR ARÉNY, takže není vyloučeno, že po fotbalu a před hokejem se mohou na příjezdových cestách, především na ulici Závodní, tvořit kolony.

HC VÍTKOVICE RIDERA proto pro jistotu doporučuje svým fanouškům a návštěvníkům hokejového utkání, aby s případnými dopravními potížemi počítali a na zápas s Kladnem dorazili do OSTRAVAR ARÉNY s předstihem.

Předprodej vstupenek na utkání Vítkovice – Kladno online v síti Ticketportal.cz

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >