V neděli pozor na případné dopravní obtíže

Vzhledem k tomu, že v neděli 16. října se hraje od 15:00 hodin na Městském stadionu zápas Fortuna Ligy FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko a následně od 17:30 se v OSTRAVAR ARÉNĚ hraje duel Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno, měli by fanoušci počítat i s případnými dopravními potížemi.

Oba vrcholové ostravské sportovní kluby hrají v jeden takřka na jednom místě a přestože časy zápasů jsou naplánovány tak, aby se vzájemně nepřekrývali a diváci pohodlně stihli jak fotbalový, tak hokejový duel, je na místě počítat s případnými dopravními komplikacemi.

Ty může způsobit především přesun diváků fotbalového utkání a příjezd těch příznivců, kteří dorazí pouze na hokej, v případě, že využijí automobil. Fotbalový Městský stadion totiž využívá primárně parkoviště OSTRAVAR ARÉNY, takže není vyloučeno, že po fotbalu a před hokejem se mohou na příjezdových cestách, především na ulici Závodní, tvořit kolony.

HC VÍTKOVICE RIDERA proto pro jistotu doporučuje svým fanouškům a návštěvníkům hokejového utkání, aby s případnými dopravními potížemi počítali a na zápas s Kladnem dorazili do OSTRAVAR ARÉNY s předstihem.

Předprodej vstupenek na utkání Vítkovice – Kladno online v síti Ticketportal.cz

A tým