Banner Promo

Takhle nemůžeme vyhrát s nikým, říká sebekritický Marek Kalus

Datum publikování:

Krátce, stručně, výstižně. Tak hodnotil nepovedené utkání s královéhradeckým Mountfieldem střelec první vítkovické branky Marek Kalus. Ten se nejprve radoval ze své osmé branky, jenže Vítkovice nakonec o svůj náskok nepovedenou třetí třetinou přišly. Na Kalusovi bylo patrné, jak je s výsledkem nespokojen.

Marku, gratuluji k pěknému gólu, pojďme ale zhodnotit celé utkání. Co se s týmem v závěru utkání stalo?

No, tak první třetina za mě super. Celý tým šlapal, jak má. Potom to ale začalo, jako proti Litvínovu, nedohrávání soubojů a každý si hrál svoje. Střídání po dvou minutách, to se taky nemůže dít. Myslím si, že každý by měl začít, jak se říká od píky. Musíme hrát svůj hokej jako předtím, když jsme vyhrávali, teď to není vůbec ono.

Berete to tedy na sebe, že jste si to pokazili, nebo Hradec nastoupil od druhé třetiny s něčím nečekaným?

Samozřejmě, že je to naše chyba, přestali jsme hrát. Vedli jsme 2:0, pak jsme dostali blbého góla a najednou prostě konec. Je to i tím, že prostě myslím si, že by se mělo chodit střídat normálně po minutě, aby byli všichni v tempu. Měli bychom začít hrát zase tak, jako ty předchozí zápasy, když jsme vyhrávali. Takhle nemůžeme vyhrát s nikým.

Jak se to tak stane, že se najednou začnou prodlužovat střídání?

Tak já nebudu specifikovat co a jak. Prostě to tak je, musíme si to v kabině vyříkat a snad se nad sebou každý hráč zamyslí a budeme každý hrát svou roli, kterou tady máme danou a nebudeme hrát jako nějací mistři světa.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761