Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Spojený tým starých gard Vítkovic a Třince na turné v Americe

Datum publikování:


Zástupci staré gardy Vítkovic na turné v severní Americe: zleva – Aleš Badal, Pavel Sikora, Martin Michalík, Miroslav Dětský, Lumír Kotala, Miloš Nachtman, Aleš Tomášek


Spojený tým hráčů starých gard Vítkovic a Třince vyrazil na turné po
severní Americe. Bývalí hokejisté dvou extraligových klubů z
Moravskoslezského kraje využili kontaktů z loňského turnaje starých gard
v Ostravě a využili pozvání týmu Toronto Ukes.

Na turné do Kanady a USA vyrazil spojený tým složený z hráčů celku Stará Garda Vítkovice a Old Boys Třinec. Bylo nutné, aby každý hráč splnil podmínku být starší 45 let. Oba týmy sáhly k vytvoření společného mužstva nejen vzhledem k věkové podmínce, ale také, aby zvýšily svou konkurenceschopnost a také uštřili náklady, neboť na turné do severní Ameriky dostaly pozvánku hned oba výběry bývalých hráčů.

Turné starých gard v severní Americe začalo 1. dubna. Ve slavné torontské Maple Leaf Gardens oblékli "sešívaný" modro-červený dres z bývalých vítkovických hráčů Aleš Tomášek, Aleš Badal, Miloš Nachtman, Martin Michalík, také Pavel Sikora a Miroslav Dětský a v neposlední řadě Lumír Kotala, který je také kapitánem celého vítkovicko-třineckého mužstva. V prvním utkání se společný výběr střetl s týmem Toronto Ukes a duel skončil remízou 6:6.

Včetně již odehraného utkání s Toronto Ukes čekají výběr Vítkovic a Třince tři zápasy, dalšími soupeři jsou Old Boys Toronto Icemen a Toronto BBC. Kromě vlastních utkání čeká českou výpravu zájezd k Niagarským vodopádům, sledování zápasu NHL v Pittsbourgu mezi Penguines a Carolina Hurricanes a v Buffalu mezi Buffalo Sabers a Toronto Maple Leafs a také návštěva slavné torontské CN Tower nebo návštěva zápasu basketbalové NBA mezi Toronto Raptors a Miami Heat.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >