Soutěž s Autobond Group a vyhraj permici a další super ceny!

Permici na VÍTKOVICE na sezonu 2024/2025, vstupy do skyboxu, podepsaný vítkovický dres nebo automobil Kia Ceed s plnou nádrží na víkend – to jsou ceny, které máte možnost vyhrát při sobotním zápase předkola s Hradcem v OSTRAVAR ARÉNĚ!

Náš oficiální partner a partner prvního domácího utkání předkola play off společnost AUTOBOND Group otevírá svoji Kia zónu před OSTRAVAR ARÉNOU. Přijít můžeme k hlavnímu vstupu z ulice Závodní v sobotu 9. 3. od 14 hodin před 3. zápasem série předkola play off s Hradcem.

Budete mít možnost podívat se do 6 modelů automobilů značky Kia, včetně čistě elektrického SUV Kia EV9, ale také soutěžit o zajímavé výhry!

U hostesek si stačí vyzvednout soutěžní kupon a odpovědět na 6 otázek.
Co můžete vyhrát?

1. cena: permice na VÍTKOVICE na sezonu 2024/2025
  2. cena: KIA CEED kombi ve výbavě GT line na víkend zdarma s plnou nádrží
  3. cena: podepsaný dres HC VÍTKOVICE RIDERA

Ke každé výhře 2 vstupy do skyboxu na zápas VÍTKOVIC play off*

Kia zóna bude otevřena hodinu před zápasem a také během 1. přestávky zápasu. Kromě prohlídky vozů Kia a soutěže o permici se také můžete vyfotit ve fotobudce
a odnést si fotku s hráči.

Vyplněný soutěžní kupon je nutné odevzdat do konce 1. přestávky do vítkovického klobouku u hostesek.

V případě výhry u osoby mladší 18 let je nutné, aby se pro výhru dostavil se zákonným zástupcem starším 18 let.

V průběhu 2. třetiny budeme losovat výherce, které oznámíme na kostce během zápasu. Výhry se budou předávat ve 2. přestávce na ledové ploše.

Tak hodně štěstí s Autobond Group!

*v případě nemožnosti vyčerpat výhru v play off v sezoně 2023/2024 bude možné využít výhru v základní části sezony 2024/2025

Odnes si fotku z hráči z naší fotobudky!

A tým
2024 Příprava