Banner Promo

Sběr jmen permanentkářů na speciální dres skončil. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili

Datum publikování:

Sběr jmen permanentkářů na speciální sadu dresů pro vánoční derby s Třincem skončil v pátek. Vítkovický klub dal možnost všem, kteří si koupili celosezonní permici, být vidět na originálním dresu, ve kterém současný A-tým nastoupí v extraligovém utkání.

Speciální poděkování a zviditelnění všech věrných fanoušků – letošních permanentkářů – se blíží. V pátek 27. listopadu skončil sběr jmen majitelů permic na unikátní dresy, ve kterých hokejisté A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA nastoupí 26. prosince v utkání proti Třinci.

Jména budou graficky zakomponována do současné podoby dresu tak, aby byla viditelná, ale zároveň odpovídala letošnímu designu klubového dresu.

Možnosti mít své jméno na originálním hráčském dresu, ve kterém borci jako Roman Polák, Lukáš Krenželok, Jan Hruška a další nastoupí v ostře sledovaném derby s Třincem, využily nakonec necelé čtyři stovky fanoušků, což je reálně velice úzká skupina z jinak mnohem početnějšího zástupu těch, kteří si před sezonou zakoupili permice na Vítkovice (vítkovický klub nemohl sám od sebe dát na dresy jména 100 % permanentkářů – s ohledem na ochranu osobních údajů bylo nutné získat souhlas každého jednotlivce, pozn. red.).

Momentálně v těchto dnech finišuje grafické zpracování dresu tak, aby na něm byla všechna obdržená jména permanentkářů. Po uzavření grafického náhledu budou dresy poslány do výroby.

Originální hráčské dresy, ve kterých vítkovické mužstvo nastoupí ve vánočním derby s Třincem, půjdou po utkání do aukce, jejíž výtěžek bude věnován na boj proti COVID-19.

Samotní fanoušci ale budou mít i možnost objednat si speciální dres ve fanverzi prostřednictvím Fanshopu HC Vítkovice, a to i s možností personalizace dresu (vlastní jméno a číslo, pozn. red.).

HC VÍTKOVICE RIDERA děkuje všem permanentkářům, kteří se do akce zapojili a dali souhlas se zveřejněním svého jména na speciálních dresech A-mužstva

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Tipsport Extraliga
OSTRAVAR ARÉNA

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Tipsport Extraliga
ŠKOENERGO Aréna