S prodejem permic pomáhají na pokladně i hráči

Brankářské duo Matěj Machovský a Lukáš Klimeš v první den pomáhalo s prodejem permic na novou sezonu. Na pokladně OSTRAVAR ARÉNY se v tomto týdnu fandové budou moci potkat ještě ve středu s Janem Káňou a Petrem Fridrichem a ve čtvrtek s Petrem Chlánem a Markem Kalusem. Hráči jsou na pokladně vždy od 14 do 17 hodin.

V pondělí 22. května odstartovaly Vítkovice prodej permic na novou extraligovou sezonu. Ten probíhá samozřejmě jednak online v síti Ticketportal a jednak také fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

Právě za „kasu“ u hlavního vchodu vítkovického paláce v prvním týdnu prodeje přicházejí vypomoci také samotní hráči extraligového A-mužstva. První byli hned v pondělí brankáři Matěj Machovský a Lukáš Klimeš. A šlo jim to od ruky. Pro vítkovické fandy to byla první možnost setkat se s novým gólmanem ostravského celku, který sem nedávno přestoupil z Hradce Králové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC VÍTKOVICE RIDERA (@hcvitkovice)

Brankáři ale výpomoc hráčů na pokladně při prodeji permic nekončí. Ve středu se mohou fandové těšit na účast Jana Káni a Petra Fridricha. Ve čtvrtek na Petra Chlána a Marka Kaluse. Pokladna OSTRAVAR ARÉNY je otevřena ve středu i ve čtvrtek od 10 do 17 hodin. Hráči budou v oba dny „za kasou“ vždy od 14 do 17 hodin.

Samozřejmě nepřetržitě probíhá prodej permic online v síti Ticketportal.cz

A tým
2024 Příprava