Pozor na dopravní omezení u OSTRAVAR ARÉNY z Rudné ulice

HC VÍTKOVICE RIDERA upozorňuje své fanoušky, že v týdnu od 9. do 15. října bude z důvodů stavebních prací na křižovatce ulic Rudná a Závodní (u Městského stadionu) významně zkomplikovaná dopravní situace při příjezdu na utkání v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Křižovatka ulic Rudná a Závodní bude pro odbočení k OSTRAVAR ARÉNĚ neprůjezdná, stejně tak bude neprůjezdná i v přímém směru od Jubilejní kolonie směrem k OSTRAVAR ARÉNĚ.

I přes omezení na křižovatce Rudná – Závodní je však přístup k Aréně stále volný od ulice Ruská, a to jak ze směru od Zábřehu (i sjezdy z Plzeňské ulice), tak ze směru od centra.

HC VÍTKOVICE RIDERA prosí své fanoušky, aby s dopravními komplikacemi počítali a pro příjezd na domácí zápasy využili jiné příjezdové cesty (z ulice Ruská) nebo spoje městské hromadné dopravy.

Vítkovický klub hraje ve středu 11. října zápas Champions Hockey League proti vicemistrovi Švýcarska EHC Biel a v pátek 13. října zápas Tipsport Extraligy proti celku Bílí Tygři Liberec.

A tým
2024 Příprava