Po vzájemné dohodě končí ve Vítkovicích Rostislav Marosz

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA ukončilo po vzájemné dohodě spolupráci s útočníkem Rostislavem Maroszem, jedenatřicetiletý útočník nadále není členem kádru A-týmu.

Jedenatřicetiletý útočník Rostislav Marosz po vzájemné dohodě končí v kádru Vítkovic. „S Rosťou jsme se po vzájemné dohodě rozhodli ukončit naši vzájemnou spolupráci. Rozešli jsme se korektně. Osobně za sebe i za celé Vítkovice děkuji Rosťovi za tu práci, kterou u nás odvedl a za výkony, které v našem dresu odváděl. Do dalšího hokejového působení přejeme Rosťovi vše dobré a hodně štěstí,“ zmínil sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

Rodák z Třince přišel do Vítkovic nejprve na hostování z prvoligového Kladna před sezonou 2020/2021, play off a baráž zmíněné sezony dohrál na Kladně. Od následujícího ročníku – 2021/2022 – pak ve Vítkovicích působil natrvalo. V modro-bílém ostravském dresu odehrál celkem 117 utkání, nastřílel 22 branek. V dosavadní sezoně z toho odehrál 38 utkání, ve kterých zapsal 16 kanadských bodů za 4 góly a 12 asistencí.

A tým
2024 Příprava