Po víkendu do zápasů! Zpestřením turnaj Letní hokejové hry

Už se to nezadržitelně blíží. Druhý týden přípravy A-mužstva na ledě přinese konečně také zápasy a rovněž před diváckým publikem! Zpestřením předzávodního období bude v programu přátelských zápasů turnaj Letní hokejové hry, který organizuje pardubické Dynamo.

V loňském roce se o pořádný náboj letního hokeje staral český pohár Generali Česká Cup. Letos se celorepubliková soutěž nepořádá, ale diváci a fanoušci nezůstanou bez pohárových bojů. Minimálně ne v případě Vítkovic. Ostravský celek se totiž zúčastní turnaje Letní hokejové hry, který pořádá pardubické Dynamo. A právě soupeř z východních Čech bude prvním oponentem modro-bílých v letošním předzávodním období.

Letních hokejových her se kromě Vítkovic a Pardubic účastní také Olomouc. Tři týmy si to s sebou rozdají dvoukolově doma-venku a vítěze určí celková tabulka. První zápas je naplánován na úterý 3. srpna, kdy v OSTRAVAR ARÉNĚ hostí Vítkovice tým z Pardubic, od 17:30 hodin.

Kromě Letních hokejových her ovšem hrají vítkovičtí hokejisté i další přípravná utkání. Hned po úterní premiéře doma s Pardubicemi je čeká ve středu cesta do Šumperku.

Co je ovšem podstatné, to je fakt, že na domácí utkání mohou do OSTRAVAR ARÉNY téměř po roce konečně i fandové. Pravidla a detailní informace pro vstup na stadion naleznete zde

10HC Energie Karlovy Vary15602720
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716