Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Permice na Vítkovice stále v prodeji!

Datum publikování:

Prodej permanentek na Vítkovice pokračuje i po zahájení sezony. Fandové mají pořád možnost zajistit si své místo ve vítkovickém paláci na celý extraligový ročník 2022/2023. Po uvolnění rezervací loňským permanentkářům jsou nyní k dispozici všechna dosud neobsazená místa v OSTRAVAR ARÉNĚ.

 

Permice na Vítkovice lze koupit jak online v síti Ticketportal, a to neomezeně, tak také stále ještě na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, a to konkrétně v pondělí, ve středu a ve čtvrtek vždy od 10 do 17 hodin.

Aktuálně jsou po uvolnění rezervací loňským permanentkářům jsou nyní k dispozici všechna dosud neobsazená místa v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Cena přitom zůstává nezměněná, vítkovičtí fandové si mohou zajistit své místo ve vítkovickém paláci na domácích zápasech Vítkovic za stále prakticky nejnižší cenu v rámci celé Tipsport Extraligy.

 

Prodej permic probíhá online v síti Ticketportal.cz neomezeně a také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u vstupu od ulice Závodní každé pondělí, středu a čtvrtek od 10 do 17 hodin od ulice Závodní.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >