Permice na Vítkovice stále v prodeji!

Prodej permanentek na Vítkovice pokračuje i po zahájení sezony. Fandové mají pořád možnost zajistit si své místo ve vítkovickém paláci na celý extraligový ročník 2022/2023. Po uvolnění rezervací loňským permanentkářům jsou nyní k dispozici všechna dosud neobsazená místa v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Permice na Vítkovice lze koupit jak online v síti Ticketportal, a to neomezeně, tak také stále ještě na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, a to konkrétně v pondělí, ve středu a ve čtvrtek vždy od 10 do 17 hodin.

Aktuálně jsou po uvolnění rezervací loňským permanentkářům jsou nyní k dispozici všechna dosud neobsazená místa v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Cena přitom zůstává nezměněná, vítkovičtí fandové si mohou zajistit své místo ve vítkovickém paláci na domácích zápasech Vítkovic za stále prakticky nejnižší cenu v rámci celé Tipsport Extraligy.

Prodej permic probíhá online v síti Ticketportal.cz neomezeně a také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u vstupu od ulice Závodní každé pondělí, středu a čtvrtek od 10 do 17 hodin od ulice Závodní.

A tým
2022-2023