Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Permice na Vítkovice: Online nákup pro loňské permanentkáře – NÁVOD

Datum publikování:

Pohodlně, bez nutnosti cesty k OSTRAVAR ARÉNĚ – prodej nových a aktivace stávajících permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. Stejně, jako v minulých letech, také letos lze nakupovat a aktivovat online, a bonusový balíček s dárky si můžete vyzvednout v prodejně Fanshopu, až budete mít cestu…

Stávající permanentkáři HC VÍTKOVICE RIDERA mohou i letos aktivovat svou kartu na nadcházející extraligový ročník online, zcela bez nutnosti jít na pokladnu. Vše se dá zvládnout snadno a jednoduše z pohodlí domova díky novému systému sítě Ticketportal, která je exkluzivním partnerem hokejových Vítkovic v oblasti e-ticketingu.

Noví permanentkáři mohou svou permici nakoupit přímo rovnou ze stránek sítě Ticketportal, stávající permanentkáři musejí k aktivaci své permice udělat pár nutných, ale jednoduchých kroků, návod je připraven níže.

Stávající permanentkář bez zbytečných průtahů a komplikací zaplatí i prodlouží svou kartu, která bude automaticky díky unikátnímu kódu „na dálku“ aktivována bez nutnosti jít ji fyzicky načipovat na pokladnu.

Permice HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2021/2022, jdou do prodeje od pondělí 23. srpna v 10:00 hodin. Ve stejnou dobu půjdou do online prodeje permice jak pro nové permanentkáře, tak možnost aktivace pro stávající.

 

 

máte permici z loňska a chcete si ji aktivovat i na novou sezonu?
Více v návodu:

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkáře

1) Přihlašte se na hlavní stránce webu a v menu Můj účet zvolte Permanentky.

 

 

 

2) Pokud ještě nemáte permanentku přiřazenou ke kontu, tak klikněte na svůj klub, zadejte číslo permanentky, její ověřovací údaj a proveďte její přiřazení. V případě, že permanentku už přiřazenou máte, přeskočte prosím na další bod návodu.

 

 

3) Zvolte předkupní právo a dostanete se na seznam Vašich míst v předkupním právu. Zde vyplňte požadované údaje, označte rezervace, které chcete zaplatit a pokračujte tlačítkem „Zaplatit“ (Pokud máte nárok na slevu, tak ji lze nastavit v dalším kroku).

POZOR: S ohledem na varianty prodloužení Vaší permanentky vidíte svoje místo 2x. Jednou ve variantě VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ a jednou VÍTKŮV PARŤÁK. Prosím zakupte pouze variantu, o kterou máte zájem.

4) V tomto kroku můžete nastavit slevu (pokud na ni máte nárok), typ vyzvednutí a pokračujte k platbě.

 

 

 

 

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >