Permice na Vítkovice: Online nákup pro loňské permanentkáře – NÁVOD

Pohodlně, bez nutnosti cesty k OSTRAVAR ARÉNĚ – prodej nových a aktivace stávajících permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. Stejně, jako v minulých letech, také letos lze nakupovat a aktivovat online, a bonusový balíček s dárky si můžete vyzvednout v prodejně Fanshopu, až budete mít cestu…

Stávající permanentkáři HC VÍTKOVICE RIDERA mohou i letos aktivovat svou kartu na nadcházející extraligový ročník online, zcela bez nutnosti jít na pokladnu. Vše se dá zvládnout snadno a jednoduše z pohodlí domova díky novému systému sítě Ticketportal, která je exkluzivním partnerem hokejových Vítkovic v oblasti e-ticketingu.

Noví permanentkáři mohou svou permici nakoupit přímo rovnou ze stránek sítě Ticketportal, stávající permanentkáři musejí k aktivaci své permice udělat pár nutných, ale jednoduchých kroků, návod je připraven níže.

Stávající permanentkář bez zbytečných průtahů a komplikací zaplatí i prodlouží svou kartu, která bude automaticky díky unikátnímu kódu „na dálku“ aktivována bez nutnosti jít ji fyzicky načipovat na pokladnu.

Permice HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2021/2022, jdou do prodeje od pondělí 23. srpna v 10:00 hodin. Ve stejnou dobu půjdou do online prodeje permice jak pro nové permanentkáře, tak možnost aktivace pro stávající.

máte permici z loňska a chcete si ji aktivovat i na novou sezonu?
Více v návodu:

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkáře

1) Přihlašte se na hlavní stránce webu a v menu Můj účet zvolte Permanentky.

2) Pokud ještě nemáte permanentku přiřazenou ke kontu, tak klikněte na svůj klub, zadejte číslo permanentky, její ověřovací údaj a proveďte její přiřazení. V případě, že permanentku už přiřazenou máte, přeskočte prosím na další bod návodu.

3) Zvolte předkupní právo a dostanete se na seznam Vašich míst v předkupním právu. Zde vyplňte požadované údaje, označte rezervace, které chcete zaplatit a pokračujte tlačítkem „Zaplatit“ (Pokud máte nárok na slevu, tak ji lze nastavit v dalším kroku).

POZOR: S ohledem na varianty prodloužení Vaší permanentky vidíte svoje místo 2x. Jednou ve variantě VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ a jednou VÍTKŮV PARŤÁK. Prosím zakupte pouze variantu, o kterou máte zájem.

4) V tomto kroku můžete nastavit slevu (pokud na ni máte nárok), typ vyzvednutí a pokračujte k platbě.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613