Obránce Lukáš Kovář bude pokračovat v mateřském celku

Vítkovický odchovanec a ostravský rodák Lukáš Kovář bude pokračovat v mateřském celku. S HC VÍTKOVICE RIDERA se vytáhlý zadák dohodl na podpisu nového kontraktu.

Práce na skladbě týmu na příští extraligový ročník ve Vítkovicích neutichají ani v období Vánoc a přelomu roku. Ostravský celek se v těchto dnech dohodl na pokračování spolupráce s třicetiletým zadákem Lukášem Kovářem.

Vítkovický odchovanec a obětavý hráč, který v minulosti působil také v Chomutově nebo Třinci, ale od sezony 2019/2020 je zase zpátky doma. „Pro mě to znamená hodně, protože můžu hrát v mateřském celku. Hrát extraligu doma, ne každý toto štěstí má, proto si nového kontraktu nesmírně vážím,“ vypráví vytáhlý obránce, který je v historické tabulce klubu aktuálně druhý mezi beky v počtu odehraných zápasů ve Vítkovicích. Více utkání, než Kovář, má na ve vítkovickém dresu na svém kontě už jen Petr Jurečka.

„Kovy je vítkovický odchovanec, má zkušenosti, je hráčem, na kterého je spoleh, je to Ostravák a samozřejmě v jeho prospěch hovoří i jeho výška,“ přidává poznatky k podpisu kontraktu s Lukášem Kovářem Roman Šimíček.

Kovář v této sezoně odehrál zatím 26 zápasů, ve kterých zaznamenal 7 gólových asistencí při bilanci +8.

A tým
2024 Příprava