Nemyslím si, že bychom byli horší, smutní střelec Jonáš Peterek

Útočník Jonáš Peterek stál v sedmé minutě na konci akce, která vedla k první a bohužel také jediné vítkovické brance. Proti Spartě odehrál necelých třináct minut, během kterých na Kováře vyslal tři střely. Bohužel ani druhá extraligová trefa dvaadvacetiletého útočníka nevedla ke třem bodům.

Jonáši, dnes jste nebyli horším týmem, přesto nemáte ani jeden bod. Těžká prohra, souhlasíš?

Jo, taky si nemyslím, že bychom byli horší, ale bohužel při některých situacích nám chybělo štěstí, byly to blbé odrazy. Vůbec si ale nemyslím, že by to z naší strany byl špatný zápas. Jen se musíme vyvarovat nějakých chyb a teď už se budeme soustředit na další zápas.

Zápas pro vás začal dobře, a to gólem vaší mladé formace. Kde se to pak podle tebe zlomilo, čím to dokázala Sparta urvat?

Tak dali tam dva ty rychlé góly ve druhé třetině, takže tím otočili zápas. Stále jsme v tom zápasu ale byli, měli jsme šance, ale škoda, že tam nic nepadlo.

Zlomilo se to ve vašich přesilovkách?

No, tak tam jsme dostali ty góly, ale nemyslím si, že by to byly nějaké vyložené chyby od kluků. Tím, že dali ty dva góly, tak se nakopli a už si to hlídali. My jsme naše šance neproměnili.

Se Spartou se utkáte znovu v neděli, takže je to skoro takový back to back souboj. Co si z dnešního zápasu odnesete, aby se to zlomilo? Všechny zápasy byly dosud vyrovnané.

Vzít si musíme hlavně ty dobré věci. Myslím si, že dvě třetiny jsme hráli dobře, šance byly. Jen se musíme vyvarovat některých chyb a proměňovat ty šance.

A tým
2024 Příprava