Marek Chaloupka v nominaci ČR „18“, náhradníky i Man a Glos

Hned trojice vítkovických hráčů byla povolána na přípravný kemp reprezentace do 18 let pro listopadový Turnaj 5 zemí ve finské Hämeenlinně.

Českou reprezentaci do 18 let čeká v první polovině listopadu přípravný kemp a následně Turnaj 5 zemí ve finské Hämeenlině. Trenéři David Čermák, Richard Žemlička a Jaroslav Nedvěd nominovali přímo 23 hráčů. Mezi nimi je i vítkovický obránce Marek Chaloupka.

Vítkovická stopa je i mezi 13 náhradníky, kteří jsou připravení zaskočit v případě potřeby. Na seznamu nominace jsou také Matyáš Man a Vincent Glos.

Česká reprezentace do 18 let se sejde v sobotu 4. listopadu na Zimním stadionu ve Slaném. Dva dny se bude tým připravovat tady a v úterý 7. listopadu vyrazí do Finska. Od středy 8. listopadu pak přijdou na řadu zápasy – 8. listopadu proti Finsku, 10. listopadu proti Švýcarsku, 11. listopadu proti Švédsku a 12. listopadu proti USA.

A tým
2024 Příprava