Hlasujte pro Vítkovice v Kaufland soutěži Puky pomáhají

Kaufland je hrdým partnerem českého hokeje na všech jeho úrovních a ví, že jeho budoucnost začíná u výchovy těch nejmenších sportovců. Proto se společnost Kaufland rozhodla rozdělit 10 000 000 korun mezi hokejové kluby mládeže napříč republikou.

Pamatujete si Nagano? A Zlatý hattrick? Nebyly to skvělé zážitky? Chtěli byste pomoci českému hokeji zpět ke slávě, jakou pamatujeme z přelomu milénia? My také!

Kaufland je hrdým partnerem českého hokeje na všech jeho úrovních a víme, že jeho budoucnost začíná u výchovy těch nejmenších sportovců. Proto jsme se nyní rozhodli rozdělit 10 000 000 korun mezi hokejové kluby mládeže napříč republikou. Tu jsme rozdělili do 27 regionů a v každém z nich můžete hlasovat pro své favority.

Společnost Kaufland rozděluje až 10 milionů korun mezi hokejovou mládež v České republice. Mladí hráči z extraligových klubů, které obdrží nejvíce hlasů, budou mít možnost zúčastnit se celorepublikového turnaje a zároveň obdrží od Kauflandu příspěvek na hokejovou výstroj.

I vy můžete hlasovat pro vítkovickou mládež a navíc máte možnost při tom vyhrát vůz ŠKODA KAMIQ.

Hlasuje se on-line na stránkách společnosti Kaufland – akci hledejte pod heslem „Puky pomáhají“, najdete tam podmínky soutěže. Samotné hlasování probíhá do 24. 10.

Tak hodně štěstí!

A tým