Joona Huttula z Karlových Varů a Vojtěch Lednický z Vítkovic

Extraliga odstartuje 15. září! Vítkovice doma přivítají Karlovy Vary

Ročník 2023/2024 Tipsport Extraligy je rozlosován. Je na místě ale dodat, že předběžně a že celý program jednotlivých klubů se bude ještě upravovat. První kolo je naplánováno na pátek 15. září. Vítkovice na úvod na svém ledě přivítají Karlovy Vary.

Oficiální extraligové rozlosování je na světě. Sezona 2023/2024 Tipsport Extraligy odstartuje v pátek 15. září. Základní část končí 3. března. Pak bude na programu play off. Pro tento ročník nejvyšší soutěže se toho mnoho nemění, respektive vůbec nic. Hrací systém zůstává stejný i s klíčem 4 postupujících přímo do čtvrtfinále a týmů na 5. až 12. místě v předkole, zatímco 13. celek po základní části skončí sezonu a 14. tým bude čekat baráž s vítězem Chance Ligy. Nemění se ani startovní pole extraligových účastníků, Kladno v baráži proti Zlínu udrželo nejvyšší soutěž.

Program TELH 2023/2024 je na stole, ale ještě není definitivní. Kluby jej budou více či méně upravovat v návaznosti na programy hal a arén a případné termínové kolize. Také proto HC VÍTKOVICE RIDERA zatím nezveřejňuje kompletní rozpis, neboť se dá očekávat, že v něm bude řada změn.

Program 1. kola TELH – 15. září 2023

HC Sparta Praha – Banes Motor České Budějovice
HC Olomouc – Rytíři Kladno
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary
HC ŠKODA Plzeň – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC DYNAMO PARDUBICE – HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Permice na sezonu 2023/2024 v prodeji od 22. května

V pondělí 22. května ovšem odstartuje prodej permic na Vítkovice na novou sezonu. Stejně jako se v extralize pro ročník 2023/2024 nic nemění, nemění se u ostravského klubu cena celosezonních vstupenek! A to i přesto, že kromě zápasů Tipsport Extraligy čeká Vítkovice ještě účast v Champions Hockey League proti nejlepším evropským klubům. Prodej permic na Vítkovice startuje v pondělí v 10:00 hodin a bude probíhat jak online na serveru vstupenky.hc-vitkovice.cz, tak také fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, kde se také v odpoledních hodinách prvních tří prodejních dnů (pondělí 22. 5., středa 24. 5. a čtvrtek 25. 5.) budou moci zájemci o permici potkat s vybranými hráči A-týmu, kteří budou permice na Vítkovice sami na pokladně prodávat.

A tým
2024 Příprava