Aleš Pavlík rezignuje na post prezidenta APK LH

Majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík rezignací na post prezidenta APK LH definitivně uzavírá kauzu kolem incidentu po 2. semifinále s Hradcem Králové.

“Správný chlap by se měl postavit všem věcem čelem, zejména pak těm nepříjemným. Souhlasím s majitelem Mountfield HK Miroslavem Schönem, že jsem svými výroky po druhém semifinálovém utkání překročil “červenou čáru”.

Omlouvám se za svá slova pronesená v emoci, a jelikož je třeba nést následky za své jednání, rozhodl jsem se s okamžitou platností rezignovat na post prezidenta APK LH.

S ohledem na vyhrocenou atmosféru a v zájmu uklidnění situace vás tímto informuji o svém rozhodnutí nyní a doufám, že tím přispěji k uzavření celé kauzy. Věřím, že od této chvíle už se naše, po hokejové stránce, výborná série vrátí zpět na led a už tam i zůstane. Těšíme se společně s Mountfieldem na další zápasy série.”

Aleš Pavlík, majitel HC VÍTKOVICE RIDERA

A tým