Aleš Pavlík: Děkuji všem Vítkovickým za víru, která pomohla k postupu

Vítkovice postoupily mezi 4 nejlepší kluby v Evropě. Moderní vítkovický klub dosáhl na historickou metu v rámci celoevropské soutěže od zavedení jejího ligového systému. Majitel Aleš Pavlík děkuje veřejně všem, kteří se podíleli a podílí na tom, že se ostravský celek probojoval do semifinále Ligy mistrů a je aktuálně na evropské scéně nejlepším českým klubem.

„Chtěl bych poděkovat všem Vítkovickým – všem fanouškům, partnerům a příznivcům, že v odvetě Champions Hockey League s Rapperswil i po první hodně tendenčně vedené třetině ze strany rozhodčích, neztratili víru v to, že můžeme uspět. Jsem rád a moc děkuji všem za to, že jsme dokázali ty negativní emoce přetavit v dominanci na ledě i v hledišti a společně jsme mohli dojít pro tak skvělý klubový úspěch, jakým je postup do semifinále Ligy mistrů. Dík samozřejmě patří do kabiny všem hráčům a trenérům, kteří se o tento skvělý úspěch pro náš klub a celý ostravský i český hokej zasloužili. Ze srdce děkuji všem za podporu a věřím, že v semifinále budeme také úspěšní a zároveň, že i v naší domácí Extralize už směřujeme za vítězným a úspěšným obdobím.“ Aleš Pavlík, majitel HC VÍTKOVICE RIDERA.

A tým
2024 Příprava