Banner Promo

Boj juniorů o play off jde do finále

Datum publikování:

Na druhém místě završili junioři HC VÍTKOVICE RIDERA své snažení ve skupině o pořadí play off. Dlouhodobá část DHL Extraligy jde do finiše skupinami o účast v play off. V ní si to Ostravané rozdají s Chomutovem, Litvínovem a Českými Budějovicemi.

HC Vítkovice RideraDlouhodobá část DHL Extraligy juniorů míří do své finální fáze. Po základních skupinách a bojích o pořadí play off nyní na řadu přichází boje ve skupinách o účast v play off. Čtyři skupiny po čtyřech týmech a dva nejlepší z každé skupiny půjdou do vyřazovacích bojů o mistrovský titul.

Předpokladem pro postup do skupin o účast v play off byl úspěch v nadstavbové skupině o pořadí play off. Vítkovice v ní během 22 zápasů nasbíraly celkem 50 bodů, jen o čtyři méně než Sparta Praha. Z druhého místa si tak pohodlně řekli o pozici v bojích o play off.

Nyní je ale vše zapomenuto a ve skupině s Chomutovem, Litvínovem a Budějovicemi jsou k dispozici jen dvě volná místa, která zajišťují posun do bojů o titul. Boje ve skupině o play off začínají ve čtvrtek 28. února. Vítkovičtí začnou domácím dvojzápasem s Chomutovem a Litvínovem (v sobotu 2. 3.), pak vyrazí na těžký venkovní trojzápas, nejprve Budějovice, pak Chomutov a Litvínov.

DHL Extraliga juniorů – o účast v play off F

Únor 2019

Březen 2019

 

 

 

Výsledky HC VÍTKOVICE RIDERA ve skupině o pořadí play off

 

DHL ELJ – o pořadí play off

 

Listopad 2018

Prosinec 2018

Leden 2019

Únor 2019

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025