ZMĚNY V ROZPISU: Místo Zvolenu přijede Kometa, s Olomoucí už 10. září

Vítkovičtí mění v září jako soupeře Zvolen za Kometu a posouvají utkání s Olomoucí o den dříve.

Rozpis přátelských utkání A-mužstva doznal změn. Zářijový duel se Zvolenem se z důvodu odřeknutí slovenského soupeře s ohledem na COVID-19 situaci v Česku ruší, nahradí jej ale ve stejném termínu střetnutí s Kometou Brno (8. 9., 17:30, OSTRAVAR ARÉNA). Generálka na start Extraligy byla rovněž posunuta. Vítkovice se s Olomoucí střetnou o den dříve, ve čtvrtek 10. září od 17:30 hodin na vlastním ledě.

Pro úplnost přinášíme kompletní program přátelských přípravných utkání, netýká se zápasů Generali Česká Cupu.

Příprava 2020