Banner Promo

Vstupenky na domácí zápasy Champions Hockey League v prodeji!

Datum publikování:

Prodej vstupenek na všechny domácí zápasy základní části Champions Hockey League jsou v prodeji. Podpořte Vítkovické v úvodních duelech sezony proti německému šampionovi z Mnichova (1. 9., 18:30), proti třetímu týmu základní části švýcarské National League Rapperswill s kapitánem reprezentace Romanem Červenkou (3. 9., 17:30) a také už nyní můžete kupovat lístky i na říjnový zápas s vicemistrem Švýcarska Bielem (11. 10., 17:30). Předprodej probíhá online na serveru vstupenky.hc-vitkovice.cz

Nová sezona 2023/2024 už je prakticky tady! První dva zápasy jsou na programu hned na úvodní zářijový víkend. Vítkovice v pátek 1. září a následně v nedělí 3. září rozehrají svou účast v novém ročníku Champions Hockey League, kam se kvalifikovaly jako 2. tým základní části Tipsport Extraligy uplynulé sezony. Prvními soupeři budou německý šampion Red Bull Mnichov a 3. tým základní části švýcarské nejvyšší soutěže Rapperswill-Jona Lakers. V říjnu se k nim přidá třetí do party, kterým je vicemistr Švýcarska Biel-Bienne

Vstupenky na domácí zápasy Vítkovic v základní části CHL jsou od pondělí 21. srpna v online prodeji!

Liga mistrů? Pro fanoušky stejně jako extraliga

Nebudeme to komplikovat. Na domácí zápasy Champions Hockey League platí stejná pravidla i cena jako pro zápasy české extraligy.

V prvé řadě to znamená, že permanentkáři mají vstup na domácí zápasy CHL v rámci své karty bez nutnosti jakéhokoli doplatku či dodatečné rezervace. Permice na Vítky platí i na Ligu mistrů.

Fanoušci bez permic mohou nakupovat vstupenky. Cena je stejná jako na extraligu – 259 Kč. Platí také stejná pravidla pro děti a další slevy. Tedy děti do 15 let (včetně) mají vstupenku za 49 Kč (podmínkou je doprovod dospělé osoby). Malé děti do 120 cm výšky mají vstup zdarma ovšem bez nároku na místo. Sleva je uplatňována pouze a jen pro držitele karet ZTP/P, a to ve výši 50%. Vozíčkáři si nově kupují vstupenky za 89 Kč (1 osoba doprovodu má vstup zdarma) – ovšem pozor, kapacita vozíčkářské plošiny je omezená a řada vozíčkářů si již pořídila zvýhodněné vozíčkářské permice, proto HC VÍTKOVICE RIDERA důrazně doporučuje, aby si fanoušci-vozíčkáři bez permice kupovali vstupenky na utkání vždy raději online s předstihem a tím zjistili, zda je ještě na vozíčkářské plošině místo pro daný zápas.

 

Online prodej od 21. srpna, na pokladně v den utkání

Nemění se ani mechanika prodeje vstupenek. Online prodej na zápasy s Mnichovem a Rapperswill byl spuštěn 21. srpna. Prodej přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY bude probíhat vždy v den zápasu od 9 hodin.

 

Kdo jsou domácí soupeři Vítkovic v CHL?

EC Red Bull Mnichov. Jakkoli je Mnichov mekkou německého fotbalu, místní hokej je díky silné podpoře Red Bullu na vrcholu. Německý šampion minulé sezony je zároveň nejúspěšnějším klubem soutěže DEL poslední dekády. Mistrovský titul vyhrál Mnichov nejen v roce 2023, ale také v letech 2016, 2017 a 2018. V letech 2019 a 2022 skončil druhý. V Champions Hockey League hrál v roce 2019 dokonce finále, kde podlehl švédské Frölundě. Red Bull Mnichov je to nejlepší, co aktuálně německá DEL plná Kanaďanů a Američanů nabízí.

SC Rapperswill-Jona Lakers. Švýcarské mužstvo vedené kapitánem českého národního týmu. Roman Červenka vyhrál v minulé sezoně kanadské bodování celé National League. Rapperswill skončil po základní části na 3. místě, což znamenalo jistotu kvalifikace do CHL vzhledem k tomu, že oba první týmy Ženeva a Biel hráli společně i finále. Švýcarská liga je momentálně nejlepší klubovou soutěží v Evropě. Nejen zámořští hráči, ale také ti nejšpičkovější skandinávští hráči zde hrají. Švýcarsko je přestupní stanice z i do NHL. Jsou tady opravdu velká jména, i v Rapperswill. Pro českého fanouška je to ale právě Roman Červenka, kdo bude táhnout nejvíce.

EHC Biel-Bienne. Korunní princ Švýcarska minulé sezony. Titul vyhrála Ženeva, ale jen doslova o vlásek. Chybělo málo a šampionem byl Biel. Bez nadsázky. V základní části švýcarské ligy získal Bíel stejný počet bodů jako vítězná Ženeva – 101. Skončil druhý kvůli horšímu poměru vzájemných zápasů. Také Biel dokráčel do finále a v něm padl ve vzrušujícím souboji se Servette až v 7. zápase! Ačkoli možná EHC Biel-Bienne nemá pro českého fanouška takový zvuk, jako právě mistrovská Ženeva, kvalita kádru trojnásobného šampiona Švýcarska je minimálně srovnatelná.

 

Informace ke vstupenkám

ONLINE PRODEJ ZDE

 

Ceny vstupenek na domácí zápasy v sezoně 2023/2024
(platné pro zápasy CHL i TELH)

 

Základní

– 259 Kč

 

Dětská

– 49 Kč (platná pro děti do 15 let věku včetně v doprovodu dospělé osoby)

  • Děti do 120 cm výšky mají vstup zdarma bez nároku na místo

 

ZTP/P

– 50% ze základní ceny (sleva se vztahuje pouze na držitele průkazu ZTP/P. Držitelé průkazu ZTP nemají nárok na slevu)

 

Vozíčkář

– 89 Kč +1 osoba doprovodu zdarma (pozn.: kapacita vozíčkářské plošiny je omezena. Doporučujeme nákup vstupenek pro vozíčkáře online)

 

 

 

 

Sektor domácích – C2

Sektor hostů – C1

 

 

 

(kapacity plošiny pro vozíčkáře je max 18 míst)

 

Pozn.: Žádné další slevy se neuplatňují

 

Kapacita

  • 9 833 míst k sezení

 

 

 

PRODEJ

  • online v síti Ticketportal: vstupenky.hc-vitkovice.cz

  • na pokladně OSTRAVAR ARÉNY: vždy v den daného utkání od 9:00 hodin

 

 

 

Vstup do arény a kontrola

 

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19 – NENÍ NUTNÉ PROKAZKOVAT

– na základě nařízení vlády se s platností od 10. 2. 2022 ruší povinnost prokazovat bezinfekčnost při vstupu na hromadné akce. Návštěvníci hokejových utkání nadále nejsou povinní předkládat při vstupu potvrzení o ukončení očkování, potvrzení o prodělání nemoci covid-19, nebo potvrzení o negativní testu na covid-19.

 

 

 

 

KLUB SI VYHRAZUJE PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

 

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

 

VSTUPENKY ONLINE ZDE

 

 

 

Informace o prodeji permanentních vstupenek

 

Návštěvní řád OSTRAVAR ARÉNY

 
 
 
 
  
  
(Pro větší rozlišení klikněte na obrázek)

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025