Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vedení klubu se sešlo s rodiči žáků a mládežníků

Uzavřít uplynulou sezonu a předat nejzásadnější informace, týkající se sezony následující. Takový byl účel setkání vedení HC VÍTKOVICE RIDERA a trenérů mládeže s rodiči hráčů žákovských a mládežnických týmů.

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA v čele s prezidentem spolku HC VÍTKOVICE RIDERA Petrem Handlem informovalo rodiče hráčů žákovských a mládežnických celků, jaká byla uplynulá sezona a co jejich děti čeká v sezoně následující. Kromě Petra Handla se schůzky účastnil také sportovní manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Ladislav Svozil, šéftrenér Akademie Českého hokeje HC VÍTKOVICE RIDERA Mojmír Trličík a hlavní trenér kategorie přípravka a 3. a 4. třída Libor Pavliš. Odpovědný trenér za kategorie 5. – 9. třída Luděk Krayzel byl z důvodu probíhajícího tréninku omluven.

Rodičům bylo prostřednictvím přehledné prezentace sděleno, jak bude vypadat organizační struktura mládeže po obnovení kategorie 9. třídy. Byli seznámeni s trenérským složením v jednotlivých kategoriích. Rodiče žáků a mládežníků se také dozvěděli, jaké služby jsou v rámci trenérského štábu a doprovodných funkcí jejich dětem nabízeny a v jakém zázemí. Zvláštní důraz byl kladen také na fakt, že s ohledem na to, že rodičovské příspěvky v HC VÍTKOVICE RIDERA nebyly upravovány po téměř tři desetiletí, je aktuálně HC VÍTKOVICE RIDERA bezkonkurečně nejdostupnějším hokejovým klubem v celém Moravskoslezském kraji a přilehlém regionu. Mojmír Trličík, jako šéftrenér Akademie Českého hokeje zdůraznil, že po nedávných kontrolách bylo zázemí i práce vítkovické akademie hodnoceno, jako jedno z nejlepších v republice, téměř na úrovni Liberce, který letos ovládl soutěž Akademií.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
4HC DYNAMO PARDUBICE251153646
5BK Mladá Boleslav2712321044
6HC VÍTKOVICE RIDERA2611311140
7HC Sparta Praha26944939
8HC Motor České Budějovice2611121237
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >