Vedení klubu se sešlo s rodiči žáků a mládežníků

Uzavřít uplynulou sezonu a předat nejzásadnější informace, týkající se sezony následující. Takový byl účel setkání vedení HC VÍTKOVICE RIDERA a trenérů mládeže s rodiči hráčů žákovských a mládežnických týmů.

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA v čele s prezidentem spolku HC VÍTKOVICE RIDERA Petrem Handlem informovalo rodiče hráčů žákovských a mládežnických celků, jaká byla uplynulá sezona a co jejich děti čeká v sezoně následující. Kromě Petra Handla se schůzky účastnil také sportovní manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Ladislav Svozil, šéftrenér Akademie Českého hokeje HC VÍTKOVICE RIDERA Mojmír Trličík a hlavní trenér kategorie přípravka a 3. a 4. třída Libor Pavliš. Odpovědný trenér za kategorie 5. – 9. třída Luděk Krayzel byl z důvodu probíhajícího tréninku omluven.

Rodičům bylo prostřednictvím přehledné prezentace sděleno, jak bude vypadat organizační struktura mládeže po obnovení kategorie 9. třídy. Byli seznámeni s trenérským složením v jednotlivých kategoriích. Rodiče žáků a mládežníků se také dozvěděli, jaké služby jsou v rámci trenérského štábu a doprovodných funkcí jejich dětem nabízeny a v jakém zázemí. Zvláštní důraz byl kladen také na fakt, že s ohledem na to, že rodičovské příspěvky v HC VÍTKOVICE RIDERA nebyly upravovány po téměř tři desetiletí, je aktuálně HC VÍTKOVICE RIDERA bezkonkurečně nejdostupnějším hokejovým klubem v celém Moravskoslezském kraji a přilehlém regionu. Mojmír Trličík, jako šéftrenér Akademie Českého hokeje zdůraznil, že po nedávných kontrolách bylo zázemí i práce vítkovické akademie hodnoceno, jako jedno z nejlepších v republice, téměř na úrovni Liberce, který letos ovládl soutěž Akademií.

4HC DYNAMO PARDUBICE251153646
5BK Mladá Boleslav2712321044