Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Saves Help + HC VÍTKOVICE RIDERA: Pomozme desetiletému Jonáškovi

Datum publikování:

HC VÍTKOVICE RIDERA navázal užší spolupráci s charitativní organizací Saves Help. Projekt hokejových brankářů, který si vytyčil za cíl pomáhat prostřednictvím peněz posbíraných za úspěšné zákroky v zápasech, nyní hledá přímo jednotlivé osoby, kterým napřímo pomůže. Právě v Ostravě je jím malý desetiletý Jonášek, velký fanoušek Vítkovic, který ale vzhledem ke svému onemocnění potřebuje pořídit nákladné zdravotnické pomůcky včetně speciálního vozíku.

„Nově jsme započali spolupráci s extraligovým klubem HC VÍTKOVICE RIDERA. Rozhodli jsme se společně pomáhat. První taková pomoc směřuje k desetiletému Jonáškovi, fanouškovi vítkovického klubu, který potřebuje zdravotnické pomůcky. Konkrétně nový vozík, pohon na něj a chodítko. Cílová částka je *140 000Kč. Saves help pokryje 50 000Kč z této částky, podaří se fanouškům Vítkovic dotáhnout zbylou část,“ zní prohlášení charitativní organizace Saves Help směrem k novému projektu, ke kterému se připojil i HC VÍTKOVICE RIDERA.

(* – pokud se podaří nasbírat více než je cílová částka, budou finance použity na zaplacení speciálních rehabilitací (1000Kč jedna rehabilitace))

 

Desetiletý Jonáš Jakubek má zdravotní problémy poté, co mu v roce byl diagnostikován tumor na mozku. Následkem toho já částečně nepohyblivý a potřebuje nákladné zdravotnické pomůcky, včetně zmíněného vozíku. Jonášek je přitom na jedné straně velký bojovník a na straně je velkým fanouškem Vítkovic. Sám v této sezoně už navštívil trénink a kabinu vítkovického týmu a potkal se i s hráči, především svým velkým idolem Robertsem Bukartsem. Mužstvu věnoval do šatny obrázek týmu s pohárem a popřál hráčům vyhrát mistrovský titul.

 

 

 

Pokud se rozhodnete pomáhat, můžete peníze pro Jonáška posílat na tento transparentní účet:
2602430883/2010 nebo pomocí QR kódu

Co je Saves Help?

Saves help je nezisková organizace, kterou založil v roce 2019 brankář Šimon Hrubec. Aktuálně má téměř 60 členů včetně brankářů našeho klubu, ALEŠE STEZKY a LUKÁŠE KLIMEŠE. Brankáři pomáhají svými zákroky, za každý zákrok posílají na konci sezóny minimálně 10Kč na transparentní účet Saves help. 100% těchto prostředků je použito na pomoc potřebným.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4520451673
5Mountfield HK4518741672
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >