VIDEO: Open Air na Skalce ovládli červení, užili si jej všichni!

Vítkovický Open Air znovu bavil diváky. Premiérově se exhibice pod otevřeným nebem konala ve Skalka Family Parku a i na něj dorazilo přes pět stovek diváků, kteří se bavili nejen hokejem, ale také v tradiční fanzóně Radia Čas.

Nešlo jen o exhibiční duel hokejistů a fanoušků, ale o skvělé hokejové odpoledne. Vítkovický Open Air na Skalce přilákal do Skalka Family Parku u Ostravy přes pět stovek diváků, kteří se fantasticky bavili.

V exhibičním střetnutí, kde čtveřici extraligových hokejistů doplnili i dva fanoušci se nakonec radovali z výhry 9:8 po nájezdech „červení“. Barvy extraligového týmu hájili Ondřej Roman, Marek Hrbas, za modré Roman Szturc a Šimon Stránský. Své momenty slávy s profesionálními hokejisty si užívali vítězové facebookové soutěže David Mánek a David Válek.

Obránce Vítkovic Marek Hrbas mohl porovnat vítkovický exhibiční Open Air s opravdovým extraligovým hokejem pod otevřeným nebem, který zažil před lety v duelu v Brně. „Musím přiznat, že jsem nečekal, že to bude tak náročné. Původně jsem myslel, že to odehraju jen tak v džínách, ale kluci mě upozornili, že i když jde o exhibici, tak se hraje v tempu. No, a měli pravdu, zapotil jsem se. Ale super akce,“ zářil Hrbas.

Poprvé se Open Air účastnil i kompletní tým Vítkovic – tedy bez reprezentantů Baranky, Lva, Kurovského a bez nemocných Kloka a Koloucha, i zraněného Výtiska – nicméně drtivá většina extraligového týmu se po skončení exhibice podepisovala všem fanouškům a fronta žadatelů o autogram nebrala konce.

Vítkovický Open Air na Skalce byl také velkým zábavním odpolednem. Kromě exhibice a autogramiády totiž nechyběla ani kompletní vítkovická fanzóna Radia Čas, jak ji znají fandové z předzápasového programu z OSTRAVAR ARÉNY, přítomní si tak mohli vyzkoušet dovednostní soutěže, nakoupit ve stánku Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA a poslouchat nejlepší muziku na Moravě od Radia Čas. Na závěr akce se pak všichni extraligoví hokejisté spolupodíleli na tvorbě nového klipu k poslední nahrané písni zpěvačky Věry Špinarové, který Radio Čas zveřejní v předvánočním týdnu.