Sociální sítě: Den s… Miroslav Svoboda

V příbězích HC VÍTKOVICE RIDERA na profilech na Instagramu a Facebooku můžete v rámci projektu Den s… prožít jeden den prostřednictvím jednoho daného hráče Vítkovic. Čtvrtek 4. června patřil brankáři Miroslavu Svobodovi. Od snídaně, přes první fázi tréninku společně s týmem v Performance Power Center Ostrava, oběd, poobědový odpočinek, druhou fázi tréninku – individuální boxerský kondiční trénink a následnou regeneraci v domácí výřivce. Taková byl čtvrtek Mirka Svobody.