Rastislav Dej se dohodl s Vítkovicemi na novém kontraktu

Na podpisu nové dlouhodobé smlouvy se HC VÍTKOVICE RIDERA dohodl se slovenským útočníkem Rastislavem Dejem. Jedenatřicetiletý rodák z Povážské Bystrice bude pokračovat v Ostravě další tři roky.

Vítkovice si pojistily služby dalšího z klíčových útočníků. Na podpisu nové tříleté smlouvy se s ostravským klubem dohodl útočník Rastislav Dej.

Slovenský forvard má již na svém kontě mistrovský titul z roku 2009 z Karlových Varů, kromě toho také stříbro z Varů z roku 2008 a bronz s Hradcem Králové z roku 2017. Po bronzové sezoně na východě Čech se přesunul do Vítkovic. V modro-bílém celku dosud odehrál 131 zápasů, během nich vstřelil 20 gólů, na 26 nahrál. V této sezoně zaznamenal 34 startů v utkáních, dal 9 branek, má 6 asistencí.

„Jsem rád, že jsme se dohodli na prodloužení spolupráce. V Ostravě i ve Vítkovicích jsme s rodinou našli svůj druhý domov a máme radost, že tady můžeme pokračovat. Zároveň si uvědomuji, že je před námi ještě hodně práce, ale věřím se nám tuto sezonu podaří zachránit a dosáhnout co nejlepší výsledek,“ řekl po dohodě o nové smlouvě sám Rastislav Dej.

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713