Rapidní snížení cen lístků: Od prosince na Vítkovice jen za 159 Kč!

HC VÍTKOVICE RIDERA se rozhodl k radikálnímu kroku. S platností od zápasu s HC Olomouc (středa 18. 12. 2019) dochází k výraznému snížení cen vstupenek na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA. Ostravský klub věří, že díky tomu dokážou fandové a diváci pravidelně plnit OSTRAVAR ARÉNU. Pro permanentkáře je připravena kompenzace.

Nejen sportovní, ale i fanouškovské hledisko bere v potaz nejvyšší vedení HC VÍTKOVICE RIDERA. Proto se klub, s platností od prosince, rozhodl k rapidnímu snížení cen vstupného na domácí zápasy v OSTRAVAR ARÉNĚ. Nově fanoušci za extraligový hokej v Ostravě zaplatí 159 Kč! Levnější místa k sezení jsou napříč republikou už jen na starých stadionech v Kladně a Olomouci a v rohu nejvyššího patra Arény v Pardubicích.

„Vnímáme, že návštěvy na našich domácích zápasech nejsou odpovídající velikosti Ostravy, ani historii a tradici našeho vítkovického hokejového klubu. Osobně se přitom domnívám, že náš současný mladý tým, plný hráčů, kteří poprvé v kariéře hrají hokej na úrovni české nejvyšší soutěže, potřebuje podporu z tribun a oporu v domácím prostředí. Zároveň si uvědomujeme, že nastává období konce roku, které je vždy zátěží pro peněženky, a navíc nás díky blížícímu se hokejovému mistrovství světa juniorů čeká počátkem roku série domácích utkání hraných v rychlém sledu po sobě. Proto jsme se rozhodli snížit ceny vstupného pro zbytek základní části, abychom vítkovický hokej udělali pro fanoušky dostupnějším. Pevně věřím, že fanoušci tento krok ocení,“ říká prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl a dodává:

„Naším přáním je, aby v hale byla výborná atmosféra a naši hráči cítili stejnou podporu při domácích utkáních jako ostatní extraligové týmy. Rozhodli jsme se proto pro snížení cen vstupného i s vědomím, že tím v naší současné nelehké finanční situaci přijdeme o část příjmů ze vstupného, ale za halu plnou vítkovických fanoušků nám tento krok jednoznačně stojí. Doufám a věřím, že fandové a diváci přivítají naše rozhodnutí pozitivně a že začnou pravidelně plnit hlediště na našich domácích zápasech,“ přeje si Handl.

Snížení cen jednotlivých zápasových vstupenek by na první pohled mohlo znevýhodnit majitele permanentních vstupenek. Ale není tomu tak, vítkovický klub si připravil pro své věrné fanoušky kompenzaci. „Neradi bychom zlevněním vstupenek opticky znevýhodnili permanentkáře, kteří už v létě dokázali, že nám věří a koupili si kartu na celou sezonu. Přestože i po snížení cen permanentkáři v součtu za celou sezonu oproti těm, kdo kupují vstupenky na jednotlivá utkání, ušetří, budou mít navíc nárok na kompenzaci. Buď budou moci získat poukaz na slevu 500 Kč při nákupu permanentky na následující sezonu, nebo budou již v této sezoně moci využít dočasnou permanentku na šest utkání pro někoho z rodiny nebo přátel, kamarádů či známých. Rozhodnutí je na každém permanentkáři,“ dodává prezident vítkovického klubu.

Dočasná permanentka – jako druhá možnost kompenzace – bude platit na zápasy s Olomoucí (18. 12.), Litvínovem (17. 1.), Karlovými Vary (19. 1.), Libercem (21. 1.), Hradcem Králové (24. 1.), a Zlínem (28. 1.). Už s úpravou cen je její reálná hodnota 954 Kč. Získat ji mohou ovšem pouze stávající permanentkáři, dočasná permanentka nebude ve volném prodeji.

Ceny vstupenek HC VÍTKOVICE RIDERA (od 18. 12. 2019)

Jednotná cena: 159 Kč

Dětské vstupné: 49 Kč (platí pro děti do dovršení 15. roku věku)
Děti do 120 cm mají vstup na utkání zdarma bez nároku na místo

ZTP/P – držitelé karet ZTP/P mají nárok na 50% slevu
Vozíčkáři – vozíčkář má nárok na vstup zdarma pro sebe a jednu osobu doprovodu. Kapacita vozíčkářů je omezena kapacitou míst na plošině pro vozíčkáře

Kompenzace pro permanentkáře HC VÍTKOVICE RIDERA 2019/2020
2 varianty na výběr (není možné uplatnit obě současně)

1. Sleva 500 Kč na nákup permanentky na sezonu 2020/2021 (slevy se nesčítají, při nákupu permanentky lze uplatnit pouze jeden slevový kupon)
  2. dočasná permanentka navíc ke stávající klubové kartě platná na domácí zápasy od 18. 12. 2019 do 28. 1. 2020 (v celkové hodnotě 954 Kč)

Vouchery a dočasné permanentky budou k dispozici v průběhu prosince. Pro urychlení procesu zdvořile žádáme majitele permanentek, aby kontaktovali ekonomické oddělení na mailu hockey@hc-vitkovice.cz a sdělili základní údaje své permanentky (permanentek) – sektor, řadu, místo – a jakou variantu kompenzace chtějí uplatnit.