Darek Stránský slaví 50. narozeniny! Poslechněte si podcast

Asistent trenéra A-mužstva Vítkovic Darek Stránský slaví v sobotu 20. června 50. narozeniny! Ostravský rodák, syn mistra 1981 Vladimíra Stránského, vítkovický odchovanec, dlouholetý a velice úspěšný mládežnický trenér Vítkovic. Zkušenosti sbíral i ve Spartě, v Litvínově a po 9 letech se nyní vrátil do mateřského celku a společně s Mojmírem Trličíkem a Ladislavem Svozilem se snaží poskládat a připravit nový tým tak, aby se modro-bílý klub stal opět úspěšným. Otec hráčů Matěje Stránského (nyní Třinec) a Šimona Stránského (nyní Lahti, Finsko) se na „půlstoletí“ necítí. Pořádně se rozpovídal ve vítkovickém podcastu a jeho poslechnutí rozhodně stojí za to!

HC VÍTKOVICE RIDERA přeje Darku Stránskému jen to nejlepší a hodně zdraví k jeho 50. narozeninám a současně hodně elánu a úspěchů do let dalších!

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613