Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Darek Stránský slaví 50. narozeniny! Poslechněte si podcast

Datum publikování:

Asistent trenéra A-mužstva Vítkovic Darek Stránský slaví v sobotu 20. června 50. narozeniny! Ostravský rodák, syn mistra 1981 Vladimíra Stránského, vítkovický odchovanec, dlouholetý a velice úspěšný mládežnický trenér Vítkovic. Zkušenosti sbíral i ve Spartě, v Litvínově a po 9 letech se nyní vrátil do mateřského celku a společně s Mojmírem Trličíkem a Ladislavem Svozilem se snaží poskládat a připravit nový tým tak, aby se modro-bílý klub stal opět úspěšným. Otec hráčů Matěje Stránského (nyní Třinec) a Šimona Stránského (nyní Lahti, Finsko) se na „půlstoletí“ necítí. Pořádně se rozpovídal ve vítkovickém podcastu a jeho poslechnutí rozhodně stojí za to!

 

 

 

HC VÍTKOVICE RIDERA přeje Darku Stránskému jen to nejlepší a hodně zdraví k jeho 50. narozeninám a současně hodně elánu a úspěchů do let dalších!

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >