Boj boleslavského Dominika Skořepy podpořili i hráči Vítkovic

Osmnáctiletý hokejista Mladé Boleslavi Dominik Skořepa mohl mít před sebou velkou budoucnost, jenže stačil okamžik, autonehoda při cestě na trénink a místo bojů o hokejovou slávu přišel boj o návrat do normálního života.

Mladoboleslavský odchovanec Dominik Skořepa už rok místo hokeje bojuje o návrat do normálního života. Jeho hokejovou kariéru zabrzdila autonehoda při cestě na trénink, po které mladý hokejista ochrnul. Ale nevzdal se, začal bojovat a v současnosti se už, sice s asistencí, dokáže postavit na vlastní nohy.

„Napříč celou extraligou a vlastně hokejovým Českem jsme se rozhodli Dominikovi pomoci. Jednak prosbou o jakoukoli finanční pomoc na léčbu a jednak také sbíráním prostředků prostřednictvím prodeje knihy o Dominikovi. Je to obrovský bojovník a už jen za své odhodlání si to zaslouží,“ říká Pavel Petr, novinář a autor knihy i organizátor sbírky.

Příběh mladého boleslavského hokejisty nezůstal lhostejný hráčům HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří za celou kabinu posbírali finanční obnos a právě před zápasem v Mladé Boleslavi jej předali. „Moc si toho vážíme a děkujeme klukům z Vítkovic za jejich ochotu a pomoc,“ řekl Pavel Petr za Dominika Skořepu při přebírání peněžní podpory z rukou kapitána Vítkovic Jana Výtiska.