Aukce retro dresů 100 let Velké Ostravy jde do finiše!

Ve čtvrtek ve 20:00 končí aukce originálních, hraných a podepsaných retro dresů HC VÍTKOVICE RIDERA ze zápasu s Kometou Brno k výročí 100 let Velké Ostravy. Zabojujte ve finiši o svůj jedinečný a hlavně vítězný kus vítkovické historie pro svou sbírku! Čas 20:00 je první uzávěrkou pro ty dresy, na které dále nikdo nepřihazuje, pokud budou příhozy pokračovat nadále, dražba daného dresu dle platných aukčních pravidel trvá do doby, kdy nikdo nezareaguje na poslední příhoz.

ZAPOJTE SE DO AUKCE ZDE

Stalo se již tradicí, že hrané retro dresy Vítkovic z výročních utkání jdou do veřejné aukce a u retro dresů k oslavě 100. výročí vzniku takzvané Velké Ostravy tomu není výjimkou. Modro-bílé dresy s heraldickým znakem města Ostravy na hrudi jdou také do dražby a každý fanoušek může zabojovat o to, mít ve své sbírce cenný kousek.

Dresy jsou autentické, originální, hrané a navíc podepsané daným hráčem, který v něm do vítězného utkání nad Kometou Brno 27. února 2024 nastoupil. Součástí dresu je i certifikát pravosti.

Vyvolávací cena dresu je 2 024 Kč (ve vyvolávací ceně ani ve finální konečné ceně není započítáno případné poštovné a balné, pokud si dražitel bude přát zaslat dres, budou poplatky za poštovné a balné připočítány ke konečné ceně).

Aukce končí ve čtvtek 14. března 20:00 hodin! Nezapomeňte, že vzhledem k tomu, že jde o aukci, nabídky mohou být dalším přihozením přebity. Čas konce aukce je první uzavírkou, pokud ale bude pokračovat přihazování, jde aukce vždy toho daného dresu, na který se nadále přihazuje, do prodloužení. Prodloužení aukce trvá do doby, dokud neskončí přihazování (je stanoven časový limit, do kterého je nutné přihodit). Po skončení aukce budou vítězní dražitelé informováni o své výhře a budou jim zaslány pokyny k platbě. Až na základě potvrzení o uhrazení dané částky budou dresy distribuovány. Pokud vítězný dražitel neuhradí částku za dres včas, bude osloven druhý zájemce v pořadí.

Mario Grman z Vítkovic – Utkání 50. kola hokejové TIPSPORT extraligy: HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno 27. února 2024, Ostrava.
Rihards Bukarts z Vítkovic – Utkání 50. kola hokejové TIPSPORT extraligy: HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno 27. února 2024, Ostrava.

Patrik Zdráhal z Vítkovic – Utkání 50. kola hokejové TIPSPORT extraligy: HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno 27. února 2024, Ostrava.