Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Dukla Jihlava HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Klub / PRESS

AKREDITACE NA DOMÁCÍ ZÁPASY
HC VÍTKOVICE STEEL

 


CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE PRESS AKREDITACE

 

UPOZORNĚNÍ

Hokejový klub HC VÍTKOVICE STEEL si vyhrazuje právo neudělit akreditaci jakémukoli žurnalistovi ať už z kapacitních důvodů, či z důvodu nesplnění níže uvedených podmínek.

 

 

CELOSEZÓNNÍ AKREDITACE

 

Hokejový klub HC VÍTKOVICE RIDERA před každou sezonou vydává celoroční novinářské akreditace – PRESS Klubové karty. Počet těchto akreditací je omezen a jsou určeny pouze zástupcům velkých celostátních médií, mediálním partnerům HC VÍTKOVICE RIDERA, exkluzivním mediálním partnerům Tipsport Extraligy ledního hokeje a redaktorům oficiálních webových stránek klubu.

 

 

 

JEDNORÁZOVÉ AKREDITACE

 

Zástupci médií, kteří neobdrželi celoroční PRESS Klubovou kartu, mají možnost získat jednorázovou akreditaci na jedno dané utkání. Novináři jsou povinni požádat o akreditaci prostřednictvím e-mailu v dostatečném časovém předstihu, nejpozději však den před daným utkáním. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Počet jednorázových akreditací je omezen, upřednostňují se zástupci velkých celostátních médií bez celoroční akreditace, dále redaktoři oficiálních webových stránek klubu soupeře (v počtu maximálně 3 osoby včetně fotografa), následně zástupci ostatních médií.

 

Hokejový klub HC VÍTKOVICE RIDERA prosí, aby o akreditaci žádali pouze zástupci skutečných médií, jejichž informační hodnota přesahuje rámec „malé internetové stránky“ a jejichž činnost je nezpochybnitelná.

 

O udělení akreditace bude každý novinář informován prostřednictvím e-mailu. Akreditace pak bude k vyzvednutí u hostesek při vstupu pro Press - tzv. Krček (cca 20 m napravo od VIP vstupu a recepce OSTRAVAR ARÉNY při náhorním parkovišti F, ve směru od hotelu Clarion) v obálce na jméno daného redaktora či redakce (viz obrázek).

 

 

 

Pro práci píšících novinářů jsou vyčleněna místa na tribuně A2 (viz mapka).

 

 

 

 

INFORMACE PRO FOTOGRAFY

 

Akredice fotografů se řídí stejným způsobem jako výše popsané akreditace pro píšící.

 

Herní řád Tipsport ELH jasně stanovuje maximální počty fotografů na jednom utkání. V případě zápasu základní části je to maximálně 12, v případě zápasu play off je to maximálně 15 fotografů.

 

Fotografové jsou rozděleni do dvou skupin.

 

Fotografové skupiny A (nejvyšší priorita) mají jako jediní přístup do prostoru k mantinelu mezi střídačkami. Počet těchto fotografů je omezen a karta skupina A – Foto u ledu je přidělena pouze zástupci mediálního partnera HC VÍTKOVICE RIDERA, zástupci exkluzivního mediálního partnera Tipsport ELH, zástupcům největších celostátních médií s celoroční akreditací a fotografovi oficiálních webových stránek klubu www.hc-vitkovice.cz, a to vždy v počtu jeden kus na redakci.

Fotografové skupiny B (ostatní média + fotograf klubu soupeře) mohou snímky pořizovat z ochozu hlediště OSTRAVA ARÉNY (viz mapka).

 

 

Upozrnění: Všichni fotografové jsou povinni mít na sobě během zápasu Fotovestu Tipsport ELH. Fotografové s celoroční akreditací dostanou Fotovestu do užívání na celou sezonu. Fotografové s jednorázovou akreditací si vesty mohou vyzvednout v kanceláři manažera pro komunikaci (kancelář č. 203), a to nejpozději 45 minut před zápasem a za podmínky uhrazení zálohy 200 Kč. Záloha bude fotografům vrácena po tiskové konferenci, a to vždy až po odevzdání fotovesty. V případě nevrácení fotovesty záloha propadá a HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo do budoucna neudělit akreditaci danému fotografovi.

 

 

INFORMACE PRO TELEVIZNÍ ŠTÁBY

 

HC VÍTKOVICE RIDERA upozorňuje všechny redaktory, že udělování akreditací pro TV společnosti má na starost výlučně marketingová společnost BPA. HC VÍTKOVICE RIDERA upozorňuje, že v případě pořizování záznamů osobou bez potřebné akreditace BPA bude následovat okamžité vyvedení dané osoby z prostor OSTRAVA ARÉNY a odepření akreditací pro budoucí zápasy.
Pořizování rozhovorů na kameru je povoleno i bez akreditace BPA, avšak pouze v mixzóně.

 

 

ŽÁDOST O AKREDITACE

 

Své žádosti o akreditace posílejte na e-mail: zdenek.janiurek@hc-vitkovice.cz

 

Do mailu prosím uveďte své jméno, typ požadované akreditace (píšící/fotograf, případně videorozhovor) a dále také redakci, pro kterou pracujete.

 

 

 

Přihlášení
Anketa

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji

Ne, je to drahé

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Předchozí měsícčervenec 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida